Яценюк пропонує призначити місцеві вибори на 31 жовтня

Для того, щоб провести вибори у 2010 році ще необхідно прийняти як мінімум два закони.

Арсеній Яценюк пропонує призначити місцеві вибори на 31 жовтня 2010 року. Проект постанови "Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2010 році" N6077-1 зареєстрований у парламенті.

Як говориться в пояснювальній записці, чергові вибори на місцях повинні бути проведені саме в 2010 році. Для цього треба прийняти як мінімум два закони - про державний бюджет на 2010 рік та про внесення змін до закону про вибори депутатів Верховної ради Криму, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. При цьому слід врахувати сесійну роботу Верховної ради України.

"Таким чином, найбільш оптимальною датою проведення чергових виборів ... є 31 жовтня 2010", - вважає Яценюк.

Нагадаємо, вчора Верховна рада скасувала вибори в місцеві органи влади, які спочатку планувалося провести 30 травня 2010 року. За відповідне рішення про визнання такої, що втратила чинність, постанови Верховної ради "Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів у 2010 році" N6070 від 20 жовтня 2009 проголосували 250 народних депутатів.

А сьогодні перший заступник голови Верховної ради Олександр Лавринович попередив: для того, щоб не вийти за конституційні рамки, вибори в місцеві ради повинні бути призначені до кінця липня. "Це час, коли останній з місцевих рад, обраний на чергових виборах, знайшов повноваження і провів свою першу сесію. Я не впевнений, що до того часу у нас вже з'явиться бюджет, так, щоб залишалися передбачені законом три місяці для проведення виборчої кампанії. Якщо це вдасться зробити оперативно новому Кабінету міністрів, тоді, очевидно, ми впишемо в конституційні рамки", - підкреслив він.

Читайте також:

Верховна рада Криму змінила назву на Верховный совет

Верховна рада Криму відмовилася проводити свої вибори цієї весни

БЮТ запропонував відкласти місцеві вибори на 2011 рік

БЮТ оскаржив перемогу Януковича в суді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: