Яценюк пророкує дефолт через російський газ

Екс-спікер впевнений, що неспроможність України розрахуватися з Росією за газ призведе до дефолту.

Депутат від НУ-НС Арсеній Яценюк заявив, що у випадку виникнення газового боргу перед Росією та його несплати, Україні загрожує дефолт.

Про це він заявив в ефірі програми "Свобода слова".

"Газ є елементом загальної економічної проблеми. Проблеми, яка виникне, і через декілька місяців з рахунків за сплату за газ Росії. І саме тому зараз йде дискусія, про те, щоб отримати кредит від росіян, і, скоріш за все, направити цей кредит на виплату газового боргу, який виникне", - сказав депутат.

"Якщо ми не виплатимо газовий борг, то наступне питання – ...це початок дефолту", - впевнений Яценюк.

Він зазначив, що дефолту не можна допустити, тому що далі країну чекає "послідовний ряд жахливих подій".

"Подій виводу грошей з економіки, подій, що економіка падає, подій, що збільшується навантаження на неї, збільшується безробіття. І тут я бачу тільки один вихід – антикризова програма і її прийняття в стінах парламенту", - заявив Яценюк.

Нагадаємо, 23 березня в Брюсселі відбулася міжнародна інвестиційна конференція з питань модернізації української ГТС. Україна підписала з Євросоюзом спільну декларацію, пообіцявши створити "прозорий" газовий ринок.

У відповідь російська делегація залишила міжнародний інвестиційний форум після оголошення церемонії підписання підсумкової спільної декларації.

Прем’єр-міністр РФ Володимир Путін заявив, що відмова Європи об’єднати зусилля з Росією і виділити гроші Україні для боротьби з фінансово-економічною кризою означає, що "хтось хоче скористатися кризовими явищами в економіці, щоб відібрати у України її ГТС". "Якщо це так, то це поганий спосіб вирішення проблем", - додав глава російського уряду.

Читайте також:

Росія підозрює, що Європа зазіхає на українську трубу

Україна підписала спільну газову декларацію з ЄС

Російська делегація покинула конференцію з ГТС. Їй "нецікаво"

Ющенко пояснив, що Україна готова співпрацювати з Росією по енергетиці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: