Яценюк розповів, звідки взялася криза і що з нею робити

Економічна криза в Україні спричинена не тільки зовнішніми чинниками, але й була спровокована і діями українських політиків.

Про це сказав екс-спікер Верховної ради Арсеній Яценюк.

За його словами, нинішня економічна криза стала іспитом для політиків, які 17 років мали мандат на управління країною. Він зазначив, що саме їхньою діяльністю чи бездіяльністю “ця економічна криза була спровокована”. “Результат очевидний”, - додав Яценюк.

Пираты захватили два судна, еще одному удалось отбиться
УНІАН
Арсеній Яценюк запевняє, що знає, як подолати кризу
Водночас він сказав, що “було би нечесно відокремитися від ситуації”, і додав, що готовий звітувати за кожен день своєї роботи і на всіх посадах, які він обіймав.

Яценюк вважає, що “система влади України не тільки до кризи була неготова, а й часто-густо підкладала в багаття дров”.

За його словами, відсутність внутрішнього ринку, залежність від зовнішнього сектора, “політичні та соціальні феєрверки на догоду політикам за рахунок державного бюджету, витрачання більше заробленого, відверта економічна брехня – ось корені української економічної кризи”.

Крім того, Яценюк стверджує, що законопроекти, запропоновані урядом, не є антикризовими. Він запевняє, що "частина цих антикризових заходів спрямована на поглиблення кризи, а не на її вирішення”.

Екс-спікер вважає, що йдеться по-суті про "масу лобістських законопроектів".ВідеоЯценюк розповів, звідки взялася криза

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: