Яценюк сказав, коли піде в опозицію

Яценюк підкреслив, що тільки з легітимною коаліцією парламент працюватиме, а опозиція займатиметься своєю справою.

Яценюк
У парламенті має бути створена легітимна коаліція.

Про це заявив депутат від НУНС Арсеній Яценюк в ефірі одного з українських телеканалів..

"Якщо президент почне свою каденцію з нелегітимних кроків – це підірве довіру до влади і в середині України, і назовні", - вважає він.

"Парламент зараз на це штовхають, адже самим солодким видається самий короткий і легкий шлях: давайте швиденько зберемо депутатів, щось комусь там пообіцяємо...але сформуємо цю коаліцію. Я називаю цю коаліцію "мертвих душ", - заявив депутат.

"Нам непотрібна коаліція "мертвих душ". Вона розвалиться рівно через декілька місяців, коли треба буде приймати рішення. А рішення зовсім непопулярні", - наголосив Яценюк.

За його словами, "БЮТ та інші політичні сили тільки й очікують на так звану нелегітимність, щоб заблокувати парламент і знову отримувати бали". "Ми знову увійдемо в ще одну хвилю політичної кризи. Всі тільки на низькому старті", - зазначив депутат.

"Дайте можливість це зробити і ми знову будемо блокувати парламент, бити себе в груди і казати, які вони великі українці. Вони великі українці до того моменту, доки крісло під одним місцем знаходиться", - заявив Яценюк.

"Прийняття легітимної коаліції – це базове завдання, щоб працював парламент, щоб опозиція займалися своєю справою", - наголосив він.

Як відомо, раніше Верховна Рада внесла в першому читанні запропоновані регіоналами зміни до регламенту, які дозволяють формувати коаліцію з окремих депутатів.

Водночас представники БЮТ і частина НУНС назвали ці зміни незаконними і порушенням Конституції, оскільки згідно з Основним законом коаліцію формують фракції.

Читайте також:

Регіони створюють коаліцію з КПУ і Блоком Литвина "під Азарова"

Партія регіонів зібрала нову коаліцію

БЮТ пообіцяв заблокувати коаліцію з позафракційних депутатів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: