Яценюк: Цей парламент буде розпущено

За словами Яценюка, новому президенту доведеться домовлятися з кимось іншим, у тому числі і з тими силами, які представлені у Верховній раді сьогодні.

Виступаючи на шостому саміті Ялтинської Європейської Стратегії (YES), який проходить в Лівадії, лідер Громадського Руху Фронт Змін, кандидат у президенти Арсеній Яценюк заявив, що Верховна рада шостого скликання буде розпущена.

Про це він сказав, виступаючи на шостому щорічному Ялтинському саміті (YES - Yalta european strategy).

"Цей парламент буде розпущений, працювати він не може, - сказав Яценюк, - але новому президенту доведеться домовлятися з кимось іншим, у тому числі і з тими силами, які представлені у Верховній раді сьогодні".

При цьому, за словами Яценюка, слід розуміти, що кандидатуру прем'єр-міністра після обрання нового президента також буде вносити новий парламент.

"Якщо ви прочитаєте Конституцію, то зрозумієте, що кандидатуру прем'єра вноситиме не президент. Його справа - затверджувати кандидатуру, внесену Верховною радою", - підкреслив лідер Фронту Змін.

На питання журналістів про те, як він оцінює власні шанси на президентських виборах і майбутніх виборах парламенту, Яценюк з посмішкою відповів: "Новий президент України Арсеній Яценюк прийде і розпустить парламент".

Читайте також:

Яценюк закликає нового президента скоротити кількість депутатів

Яценюк: я вже мав би померти від "зіркової хвороби"

Луценко попередив Яценюка: кролики довго не живуть

Яценюк заявив, що його перший президентський указ буде про розпуск Ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: