Яценюк: у БЮТ є погана звичка – лазити по чужих кишенях

Арсеній Яценюк впевнений, що "БЮТ тільки й чекає, коли ж нарешті Янукович запросить їх формувати коаліцію.

Коментуючи висловлювання представників БЮТ щодо "кишенькової опозиції", Арсеній Яценюк сказав: "У БЮТ є погана звичка – лазити по чужих кишенях. Коли вони її позбудуться, все буде добре".

Яценюк заявив, що в Україні не може бути монополії на опозицію.

Він зазначив: "Те, що зараз відбувається в рамках опозиції означає тільки одне – Тимошенко знов захотілося монополії на опозицію, так само як ПР сьогодні має монополію на владу".

На думку політика, проблема будь-якої монополії полягає в тому, що вона призводить до виродження. Арсеній Яценюк вважає, що сьогодні у владі відбувається "політичний інцест": президент, прем’єр, весь склад уряду з однієї партії. "Ми проходили це вже в 2006 і 2007 роках. Якщо те саме буде відбуватися в опозиції, то це означає тільки одне – нічого не змінюється, це ніяка не опозиція. Більш того, я чудово розумію, що БЮТ тільки й чекає, коли ж нарешті Янукович запросить їх формувати коаліцію. Вони це робили в 2008 і 2009 роках. Якщо ви думаєте, що щось змінилося – навряд чи. Тому ця монополія означає одне: аби, не дай Боже, ні в кого не забрали право управляти країною і вічно залишатися при владі.

"Моє завдання - зруйнувати цю монополію. В мене є час і натхнення. Буде третій, і цей третій обов’язково переможе", - наголосив Арсеній Яценюк.

Лідер "Фронту Змін" підкреслив, що і нинішня влада, і та влада, яка програла, представляють одну й ту саму епоху, одні й ті самі бачення і цінності. На його думку, вибори довели, що четверта частина населення проголосувала за зміни, хоче іншої влади й іншої якості політики.

Політик пояснив риторику БЮТ стосовно нього таким чином: "Для них ще президентська кампанія не закінчилася. Йдеться про те, щоб виштовхнути конкурента з електорального поля. Все це було протягом всієї президентської кампанії і продовжується зараз. Тому я не знаю на рахунок кишенькової опозиції, але я знаю точно, що є "підкаблучна опозиція", так само, як була "підкаблучна коаліція".

Говорячи про власні методи роботи в опозиції, лідер "Фронту Змін" сказав: "По-перше, я запропонував свій план змін, який необхідно реалізувати, і я буду вимагати реалізації цього плану від уряду. Друге - це критика уряду. Третє і найважливіше - це свої власні пропозиції. Четверте - внесення законопроектів у парламенті. П’яте - робота з людьми, людей треба переконувати, готувати. І шосте: будь-яка опозиція, якщо вона ефективна, раніше чи пізніше стає владою.

Можете навіть не сумніватися, що я обов’язково стану владою і реалізую все, що не було реалізовано за останні 20 років у країні".

Нагадаємо, раніше Віктор Янукович повідомив, що Яценюк відмовився від "високої посади" в уряді та заявив про перехід в опозицію. "Я сподіваюся, що це буде конструктивна опозиція, яка не руйнуватиме країну", - зауважив Янукович.

Натомість у БЮТ вчинок Яценюка розкритикували, звинувативши політика в тому, що він "грає за сценарієм Януковича". За словами "бютівця" Сергія Соболєва, Янукович призначив Яценюка "улюбленою опозицією, конструктивною та лояльною, м’якою та пухнастою".

Читайте також:

Яценюк почав формувати опозиційний уряд

БЮТ: Янукович призначив Яценюка "кишеньковою опозицією"

Яценюк відмовився від "високої посади" в уряді, запропонованої Януковичем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: