Яценюк: у Путіна є багато чому повчитися

Яценюк поважає світових політиків, а от до своїх українських колег ставиться "м'яко кажучи неоднозначно".

Народний депутат, лідер руху "Фронт змін" Арсеній Яценюк заявив, що піде на президентські вибори та розраховує здобути на них перемогу.

"Я не беру участь у виборах, я йду на них перемагати", - наголосив політик. Нагадаємо, 22 травня Яценюку виповнилося 35 років, і він має право балотуватися на найвищу державну посаду в Україні.

Відповідаючи на запитання про те, що для нього вік, перевага чи недолік, політик сказав, що "розмови про вік розпочалися ще тоді, коли мене призначали міністром економіки в парламенті Криму. Тоді мені було всього 26 років".

"Вже майже десять років минуло, а мені здається, це було вчора. У мене рік за три йде – майже пенсіонер. Адже робота, яка була в мене, і та, яка буде, припускає дуже високий ступінь зношення", - пояснив він.

Яценюк також розповів про свої симпатії у світовій політиці. Він відзначив, що йому симпатичний Тоні Блер "імпонує Клінтон", а також можна "багато чому повчитися і в Путіна". "А ось історичні, масштабні особи в політиці для мене – це Франклін Рузвельт, Конрад Аденауер", - наголосив екс-спікер українського парламенту.

В той же час, його ставлення до українських політиків, "м`яко кажучи, неоднозначне". "Для мене політик цінний не розмовою, а дією, і я орієнтуюся на тих державних діячів, у яких робота зводиться до ланцюжка "дія – результат – дія – результат", - зазначив він.

Яценюк також відзначив, що, підбираючи в свою команду людей, керується принципом "не приймаю фальші". "Мені не потрібна особиста відданість, важливий професіоналізм і принциповість", - пояснив політик. Він зазначив, що приблизно третина його команди – це люди, що вже мають політичний досвід, і які представляли різні політичні сили.

"Ще третина – люди, досі не пов`язані з політикою, – з бізнесу, науки, державної служби, медицини. Інші – лідери громадської думки з моральним авторитетом у суспільстві", - наголосив Яценюк. Він також пообіцяв, що на основі руху "Фронт змін" буде створено політичну партію.

Відповідаючи на запитання "Хто зіграв роль у вашому становленні як політика? Вас називали "людиною Ющенка – чи так це насправді?", Яценюк сказав: "Мене ще називали людиною Кучми, Пінчука, Ахметова та багато інших. Але я нічого нікому не винен, окрім батьків. А що стосується досвіду, завжди працював з тими, хто старший за мене як мінімум на 10 - 15 років, у кого були знання і досвід, і, як губка, вбирав усе, що могло б мені стати в нагоді".

Нагадаємо, за результатами опитувань громадської думки, Арсеній Яценюк посідає третє місце в рейтингах ймовірних кандидатів у президенти України.

Так, за даними опитування, проведеного нещодавно компанією Research&Branding Group, у рейтингу кандидатів на посаду глави держави він відстає тільки від лідера Партії регіонів Віктора Януковича та прем'єра Юлії Тимошенко.

За даними цього опитування, Яценюк міг би набрати на виборах 13,9% голосів виборців, тоді як Янукович 24,8%,а  Тимошенко - 15,6%.

Читайте також:

Who is Mr.Yatsenyuk?

Яценюк до виборів не шукатиме собі союзників

Якби вибори були сьогодні, Рада поповнилась би Яценюком і Тягнибоком

Яценюк не бачить себе спадкоємцем Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: