Яценюк відкрив власний фронт

Колишній голова Верховної ради Арсеній Яценюк планує створити політичну партію на основі громадської ініціативи "Фронт змін".

Про це Яценюк заявив сьогодні журналістам в Києві.

"Я почав з ініціативи Яценюка, яка називається "Фронт змін". Це перший крок задля того, щоб об’єднати людей, які хочуть змін, які вміють робити зміни, які здатні для цього і мають бажання незалежно від віку, а наступний етап, звичайно, це буде формування партії", - сказав Яценюк.

Водночас депутат наголосив, що виступає категорично проти формування будь-яких партійних структур "зверху". "Якщо є суспільний запит і я побачу через цей "Фронт змін" його наявність, то наступним кроком будуть мої регіональні поїздки і буде формування політичної партії", - пояснив він.

Яценюк також заявив, що для нього поки ще немає потреби обговорювати можливість участі у наступних президентських виборах.

"Той політик, який збирається будувати політичну силу під себе – є завідомо програшним політиком. Це означає, що він займається самозакоханістю, а не справжнім партійним будівництвом. Я готовий бути будь-яким номером в партії, яка має чітку ідеологію… Я не вождь, я людина, яка почне процес, а далі процес уже визначить, хто буде вождем", - додав депутат.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: