Яценюк висунув ультиматум (відео, оновлено)

Спікер не збирається заходити у залу засідань ВР, доки БЮТ не розблокує трибуну.

Докладніше про блокування ВР - на відео ТСН.

Заходячи в сесійну залу після оголошеної перерви і побачивши заблоковану бютівцями трибуну та президію, сказав: "Уже напрацювалися, як завжди.

Спікер вважає, що депутати через блокування роботи ВР знову "спозорилися".

"Якщо думаєте, що такі дії будуть підтримувати електоральні рейтинги, то вони будуть тільки понижувати їх, та й справа не в електоральних рейтингах, а справа в людях", - додав він.

За словами голови ВР, парламентарії, замість того, щоб збільшити до 150 тис. грн. гарантовані суми Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, показали людям "фігуру з трьох пальців".

"Доки не буде погодженого порядку денного і доки не перестанете блокувати трибуну, я в цей зал не зайду", - наголосив Яценюк.

Разом із тим він не закрив ранкове засідання парламенту.

Трибуну ВР "бютівці" заблокували одразу після того, як було оголошено перерву. Вони заблокували урядову ложу та входи, через які до сесійної зали заходить голова Верховної ради. Двері заставили кріслами.

Депутат від БЮТ Андрій Павловський пояснив, що його фракція таким чином хоче добитися першочергового ухвалення антикризових законів.

"БЮТ вимагає в першу чергу розглянути економічні антикризові законопроекти, а потім вже займатися політичними забаганками", - сказав він.

Павловський наголосив, що БЮТ продовжуватиме блокувати трибуну, доки хоча б частина із необхідних законопроектів не буде ухвалена.

Як повідомляв ТСН.ua, сьогодні ВР відмовилася внести зміни до бюджету на поточний рік і збільшити розмір фонду гарантування вкладів фізичних осіб з 50 до 150 тисяч гривень.

ВідеоЯценюк висунув ультиматум

ВідеоВерховну раду заблокували

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: