Яценюк відмовився бути українським Путіним

Глава "Фронту змін" вважає, що Україні потрібен сильний лідер, а не сильна рука.

Лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк зізнався, що з повагою ставиться до Володимира Путіна, який "реально врятував" Росію, проте не схвалює його методи роботи.

"У нього (Володимира Путіна) була нелегка історія після єльцинської Росії. Йому дісталося у спадок: чиста клановість і олігархія; загублене управління країною; відсутність місця Росії у зовнішній системі координат. І ще Чечня, внутрішні конфлікти, військові дії, сепаратизм, злочинність, безлад", - заявив виданню Яценюк.

За його словами, він зіткнувся із викликами, які мало чим відрізняються від викликів нинішньої України.

"Різниця лише у тому, що в нас нафти і газу немає. І слава Богу. Тому, що це розбещує. Що він зробив? Він врятував країну. Реально він врятував країну. Хоч не всі методи я вітаю", - зазначив Яценюк.

На питання про те, чи готовий він стати українським Путіним, Яценюк відповів негативно. "Ні. Не треба. Лише Яценюком. Я не готовий бути ні Обамою, ні Путіним, ніким. Я можу бути лише Яценюком", - заявив він.

Яценюк підкреслив, що Україні потрібен сильний лідер, а не сильна рука. "Якщо для Росії це може бути прийнятним, то Україна з'їсть будь-яку сильну руку. Причому відбуватиметься це наступним чином. Всі до виборів будуть кричати - треба сильну руку, подивіться який хороший лідер. Як тільки його обрали, на другий день всі будуть з ним боротися", - додав політик.

На питання про те, хто буде з Яценюком поруч, якщо він стане президентом, він відповів, що у Мінекономіки приходив сам, в МЗС сам, у Мінекономіки Криму сам, в Нацбанк сам, і так далі.

"Головне завдання будь-якого лідера - навчити та змусити людей працювати. Ти не можеш привести зі собою всю команду тому, що тоді у тебе виходять Лозінські, "любі друзі" і всі інші. Це класика системи управління: ніколи своїх не приводи зі собою - вони тебе з'їдять. Відразу утворюється клан", - заявив Яценюк.

Читайте також:

Під Києвом з'явилися біл-борди з пародією на рекламу Яценюка

Балога: Яценюк - кандидат дружини Ющенка

Нацкомісія з моралі розслідує публікацію порноколажу з Яценюком і Тимошенко

У Дніпропетровську Яценюка не пустили на завод

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: