Яценюк відмовився очолити Нацбанк, щоб його "не прибрали з дороги"

Депутат розповів про роботу піарників, які пропонують яскраву посаду аби "прибрати з дороги конкурента".

Екс-спікер Арсеній Яценюк відмовився стати головою Національного банку України.

Зокрема депутат та лідер "Фронту змін" в ефірі телеканалу ICTV заявив: "Людина, яка займається політикою, не має займатися грошово-кредитною системою. Тут треба обирати".

Він підтвердив, що Секретаріат президента пропонував йому зайняти посаду голови НБУ, проте лідер "Фронту змін" вважає, що такі пропозиції є нічим іншим як спробами політичних сил прибрати з дороги конкурента.

"Їм треба змоделювати ситуацію, щоб кудись відправити Яценюка – на посаду міністра, на посаду голови Нацбанку, куди завгодно, тільки щоб він не стовбичив на дорозі. Так було все добре, і тут щось з’явилося. Більше того, не тільки з’явилося, а щось пропонує, починає висувати свої ідеї, отримує певну підтримку від людей. Це треба швидко прибрати", - переконаний Яценюк.

Він зазначив, що не реагує "на такі з першого погляду яскраві пропозиції", і сказав, що вже зіткнувся "із жахливою піарівською роботою, яку виконують політичні штаби, аби прибрати з дороги конкурента". "Для цього застосовуються різні технології: і батіг, і пряник. Я не реагую ні на перше, ні на друге",– сказав він.

Яценюк вважає, що для нового голови Нацбанку важливим є контакт з урядом і відсутність політичних амбіцій. Він додав, що якби прийняв пропозицію, то "загострення Тимошенко з Яценюком було б неймовірне. Тому що на це наклалася би політична складова".

Також Яценюк підкреслив, що в нього є політична амбіція – "змінити не Національний банк, а всю країну".

Читайте також:
Порошенко не претендує на жодну посаду
Яценюк побачив підтвердження, що "лист Пинзеника" справжній
Яценюк погрожує Тимошенко відставкою через місяць

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: