Яценюк відмовився від "високої посади" в уряді, запропонованої Януковичем

Президент відзначив, що не погодився з пропозицією лідера "Фронту змін" - провести позачергові вибори в Раду.

Президент Віктор Янукович під час зустрічі з Арсенієм Яценюком запропоновав йому "високу посаду в майбутньому уряді", проте останній відмовився.

Під час зустрічі з президентом Яценюк також заявив про перехід в опозицію.

"Насамперед я вдячний Арсенію Петровичу за те, що він, незважаючи на те, що був моїм опонентом на президентських виборах, зумів піднятися над процесом і розуміє: сьогодні нема нічого важливішого, ніж консолідація сил – і влади , і опозиції – для спільної боротьби з кризою", – підкреслив Янукович.

"Я завжди подаю руку назустріч тому, хто державні інтереси ставить вище за особисті. Я запропонував Арсенію Яценюку високу посаду в майбутньому уряді, який ми, сподіваюся, створимо вже найближчими днями. Але Арсеній Петрович відмовився і висловив переконання, що йому належить перейти в опозицію, – сказав президент. – Я надіюся, що це буде конструктивна опозиція, яка не руйнуватиме країну".

"З листа Арсенія Яценюка я зрозумів, що він не хотів би чекати 18 місяців до чергових парламентських виборів і надає перевагу варіанту дострокових виборів. Але я не можу піти на такий крок. Тому що переді мною стоїть величезної ваги завдання – швидко й ефективно подолати кризу в державі і поліпшити життя людей", - відреагував президент.

"Дострокові вибори – це велика втрата часу і ресурсів держави. Країна не може дозволити собі зараз такого марнотратства", - резюмував Янукович.

Раніше Яценюк запропонував Януковичу сформувати тимчасові коаліцію і Кабінет міністрів і провести позачергові вибори парламенту за відсутності можливості сформувати коаліцію без порушення Конституції.

Як повідомлялося, у вівторок, 9 березня, президент Віктор Янукович запросив на зустріч Сергія Тігіпка і Арсенія Яценюка.

Читайте також:

Янукович покликав на зустріч Яценюка і Тігіпка

Яценюк пригрозив піти в опозицію, якщо Янукович його не послухається

Тігіпко: посада голови РНБО мені не цікава

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: