Яценюк вимагає в генпрокурора покарати "озвірілого" мера Ужгорода

"Я буду тримати цю справу на контролі аж до самого суду і покарання", - заявив Яценюк.

Лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк звернувся до генпрокурора і глави МВС з вимогою негайно розслідувати інцидент за участі мера Ужгорода Сергія Ратушняка, якого "Фронт змін" звинувачує у побитті своєї активістки.

Обурений інцидентом Яценюк закликав відповідно до Кримінального кодексу покарати "цього озвірілого Ратушняка, 1961 року народження, поки що не судимого".

"Ганебний вчинок міського голови Ужгорода Сергія Ратушняка негідний для громадянина і принизливий для людини, що обіймає найвищу посаду у місті. У його брутальних хуліганських діях - заподіянні тілесних ушкоджень дівчині, пошкодженні намету - та перевищенні службових повноважень Громадська ініціатива "Фронт змін" вбачає ознаки злочину", - коментує прес-служба "Фронту змін" цю подію.

"Я буду тримати цю справу на контролі аж до самого суду і покарання", - заявив Яценюк. "Це все - ланки одного ланцюга безкарності: лозінщина, ратушняччина. Але я покладу цьому край!" - наголосив лідер "Фронту змін".

"Фронт змін" звернувся до всіх учасників політичного процесу з проханням звернути увагу на цей випадок і вжити спільних заходів для припинення "посадового волюнтаризму місцевих керівників, щоб не допустити остаточного перетворення міст і областей України у феодально-криміналізовані політичні вотчини".

Президент Віктор Ющенко у свою чергу висловив стурбованість інцидентом, який стався за участі міського голови Ужгорода Сергія Ратушняка. Про це повідомив заступник глави Секретаріату президента Петро Шатковський.

"Президент закликає всіх без винятку посадовців неухильно дотримуватися вимог законодавства та професійної етики, а правоохоронців надавати негайну та об'єктивну оцінку таким діям", - заявив Шатковський.

Читайте також:

Соратники Яценюка спростували, що він єврей

Мер Ужгорода каже, що не бив прибічницю "знахабнілого єврейчика" Яценюка

Мер Ужгорода побився з агітаторкою Яценюка

Яценюк відмовився бути українським Путіним

ВідеоКоментар Ратушняка після інциденту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: