Яценюк визначив свої помилки під час виборчої кампанії

Найважливішою проблемою Яценюк назвав те, що він пішов на вибори, не маючи домовленостей.

Народний депутат від НУ-НС, лідер партії Фронт змін Арсеній Яценюк назвав свої основні помилки під час виборчої кампанії.

Найважливішою проблемою Яценюк назвав те, що він пішов на вибори, не маючи домовленостей з Юлією Тимошенко, Віктором Ющенком та Віктором Януковичем.

Лідер партії Фронт змін відзначив, що тоді він "відчув усі принади виборчої кампанії".

"Тобто, основна боротьба проводилася з ким? З третім кандидатом Яценюком. Тому що я стартонув першим, так в мене й стріляли. Ну, а потім вже пішли інші. Тоді, коли я грейдером прочистив дорогу, вони тоді на БМВ вже їздили по рівній дорозі", - сказав депутат.

Крім того, Яценюк відзначив, що під час президентських виборів не розумів, що виборча кампанія є окремим елементом політичної діяльності.

"Я поставив для себе таке завдання: будемо звертатися до українців і говорити їм правду. А вона неприємна, я програв в цьому", - наголосив Яценюк.

Другий серйозною проблемою політик назвав свою спробу об'єднати дві частини країни реальними підходами і деклараціями. "Що відбулося? Тільки я пішов на Схід, відразу втратив Західну Україну", - зазначив Яценюк.

Політик назвав свою виборчу кампанію серйозним досвідом, і відзначив, що зробив для себе певні висновки.

Нагадаємо, вчора Яценюк заявив, що Блок Юлії Тимошенко і Партія регіонів представляють одну політичну епоху, а також діють у владі однаковими методами, нехтуючи нормами законодавством та етики державної служби.

Читайте також:

БЮТ про уряд Яценюка: прапор йому в руки, допоможемо

Яценюк: у БЮТ є погана звичка – лазити по чужих кишенях

Яценюк почав формувати опозиційний уряд

БЮТ: Янукович призначив Яценюка "кишеньковою опозицією"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: