Яценюк визнав, що втік з парламенту і розповів, як його хотіли купити

Яценюк визнав, що втік з парламенту і розповів, як його хотіли купити

Арсеній Яценюк дивується, чому у сусіда-міліціонера дача в п'ять разів більша, ніж у нього.

Кандидат у президенти Арсеній Яценюк заявив, що залишився "нормальною людиною", бо втік з парламенту.

"Я поки що нормальна людина, бо я втік з парламенту. Тому що мені треба було стати таким самим, як вони", - заявив кандидат. "Я не хворію манією величі. Це найбільша біда української політики. Є така справа, називається "інфекція влади". Оце як тільки нею захворів - перетворюєшся на політичну мумію", - наголосив Яценюк.

Крім того, він розповів: "У мене є задекларована дача. Я дивлюся по сусідам. Кажу, що там сусід такий багатий. А начальник там якогось управління чи-то міліції, чи-то реєстрації транспортних засобів. Міліціонер. У нього дача разів в п'ять більша, ніж моя".

"В мене виникає питання: за що ці люди живуть? Де вони беруть гроші? Звідкіля їхні жінки купують такі брильянти, як мої окуляри?", - сказав політик.

Також Яценюк заявив, що його намагалися "купити" прем'єр Юлія Тимошенко і лідер Партії регіонів Віктор Янукович.

"Мені пропонували і Тимошенко, і Янукович і їхні люди. Ну такий політичний продукт потрібний - Яценюк. Так гарно говорить, молодий, років 20 пропрацює в політиці. Треба було б його прикупити. Я відмовився", - зазначив він.

"Друге - пропонували різного роду посаду. Те саме. Третє - почали залякувати. Четверте - виключили з каналу "Інтер", - розповів політик.

Як повідомлялося, Яценюка скасував поїздку, заплановану на 16 грудня, бо "за оперативними даними, проти політика готуються провокації, які можуть спричинити шкоду здоров'ю та життю людей". В підготовці провокацій підозрювався інший кандидат в президенти - Сергій Ратушняк.

Читайте також:

Націоналісти закликали Тягнибока та Яценюка пожертвувати собою заради Ющенка

Ющенко планує об'єднання з Яценюком, Гриценком і Тягнибоком до Різдва

Яценюк не поїхав до Ужгорода через побоювання провокацій з боку Ратушняк

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів