Яценюк вважає, що за ним стоять мільйони людей

Лідер "Фронту змін" заявив, що в Україні почалася брудна кампанія з дискредитації його особисто та його руху.

Колишній голова Верховної ради, лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк заявляє, що проти очолюваної ним громадської організації почалася "масована кампанія з дискредитації”.

Про це Яценюк сказав під час презентації Хмельницької обласної організації "Фронту змін", що відбулася у формі телемосту "Київ-Хмельницький".

Політик особливо наголосив на тому, що в його організації "немає політичних друзів, а є тільки політичні опоненти". Ці опоненти, за словами Яценюка, розпочали широку кампанію з дискредитації його руху.

"Вони видумують будь-що та вдаються до брудних і просто мерзенних технологій", – наголосив колишній спікер ВР. Разом із тим, він пообіцяв, що “ті мільйони, які вони витрачають, їм не допоможуть, тому що можна боротися з Яценюком, але не можна боротися з мільйонами людей, бо не буде Яценюка - буде хтось інший".

Лідер “Фронту змін” також наголосив, що “наша принципова позиція полягає в тому, що ми не розказуємо, хто гірший, а доводимо - хто кращий".

Нагадаємо, наприкінці лютого Яценюк заявив, що його політична партія вже створена і готова до дострокових парламентських виборів.

На думку політика, ці вибори можуть відбутися одночасно із черговими президентськими.

В той же час, соціологи відзначають зростання рейтингу Яценюка, як кандидата на посаду глави української держави.

Читайте також:

Опитування: шанси Яценюка стати президентом зростають

Тимошенко готова до компромісів з Януковичем та Яценюком

Яценюк знайшов в Україні нових газових посередників

Яценюк не хоче повертатися до МЗС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: