Яценюк задоволений четвертим місцем на виборах

Яценюк задоволений своїм місцем на виборах, яке продемонстрували exit-polls, і пообіцяв стати президентом у 2015 році.

Кандидат у президенти, лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк вважає, що четверте місце на виборах за результатами exit-polls, в умовах нинішньої кампанії оптимальним для себе.

На прес-конференції Яценюк заявив, що "результат міг бути кращий чи інший, але в тих умовах політичної боротьби... без можливості доступу до ЗМІ, з неймовірною кампанією "чорного піару" проти мене, те, що я зайняв четверте місце – це означає, що в Україні ще є демократія, що в країни є шанс". Він наголосив, що цей шанс "я обов’язково зреалізую".

Яценюк подякував своїм прихильникам за підтримку та підкреслив, що "в 2015 році переможе таки Яценюк, а до 2015 року будемо воювати з тими, хто переможе".

Політик також зазначив, що його "сподівання були дещо інші, але такі реалії і їх треба прийняти". "Зараз нема що дивитися назад, тепер треба дивитися вперед", - переконаний кандидат у президенти.

Яценюк додав, що оскаржуватиме в суді результати на тих дільницях, де були порушення під час виборчої кампанії. В той же час він визнає, що "це не вплине на загальний результат виборчого процесу".

Нагадаємо, згідно результатам exit-polls, Яценюк посів четверте місце на виборах. Зокрема, національний exit-poll дав йому 7,8% голосів.

В той же час, результати exit-poll є результатом не виборів, а соціологічного дослідження, проведеного на виходах із виборчих дільниць по всій Україні.

Читайте також:

Національний exit-poll: Янукович і Тимошенко проходять до другого туру

ЦВК відзначає відсутність масових порушень на виборах

Первинні результати виборів президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: