Яценюк запрошує Райс до України

Глава МЗС України Арсеній Яценюк у рамках роботи сесії Генеральної асамблеї ООН в Нью-Йорку зустрівся з Державним секретарем США Кондолізою Райс.

Міністр закордонних справ України Арсеній Яценюк у рамках роботи 62-ї сесії Генеральної асамблеї ООН в Нью-Йорку зустрівся 23 вересня з Державним секретарем Сполучених Штатів Америки Кондолізою Райс.

Під час зустрічі Яценюк і Райс обговорили політичну ситуацію в Україні з огляду на проведення позачергових виборів до Верховної ради 30 вересня та підготовку до майбутніх президентських виборів у США.

Яценюк Райс
Арсеній Яценюк зустрівся з Кондолізою Райс (Фото: МЗС)
Як повідомили у прес-службі МЗС України, у ході розмови сторони також обмінялися думками щодо стану і перспектив двостороннього співробітництва, обговоривши, зокрема, питання політичного діалогу, торговельно-економічного і секторального співробітництва, взаємодії у сфері енергетичної безпеки, оборони, протидії розповсюдженню зброї масового знищення, а також питання регіональної безпеки.

Глави зовнішньополітичних відомств двох країн обговорили можливі терміни візитів на високому та найвищому рівні. У цьому контексті Яценюк поновив запрошення Райс відвідати Україну з візитом найближчим часом.

Крім того, сторони обговорили стан підготовки нової „Дорожньої карти” українсько-американських відносин, основну увагу в якій буде приділено питанням освітніх програм та студентських і молодіжних обмінів.

Це була перша зустріч міністра закордонних справ України із запланованих близько 20 двосторонніх зустрічей з главами зовнішньополітичних відомств іноземних держав у рамках роботи 62-ї сесії Генеральної асамблеї ООН.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: