Яценюк заявив, що Янукович пропонував йому очолити уряд

Лідер "Фронту змін" зізнався, що президент планував доручити йому проведення реформ в новому Кабміні.

Лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк заявив, що президент Віктор Янукович пропонував йому не лише посаду віце-прем’єра, а навіть глави Кабінету міністрів.

Коментуючи переговори з Януковичем, під час яких йому начебто була запропонована посада в уряді, Яценюк заявив: "А з чого ви узяли, що йшлося саме про посаду віце-прем'єра? У кабінеті були тільки дві людини - Янукович і я. Можете навіть не сумніватися, що ми починали з посади прем'єр-міністра".

"Так, була фраза: Я би хотів, щоб ти в уряді відповідав за реформи. Я дослівно передаю сказане Віктором Федоровичем Януковичем. Але якщо немає коаліційної угоди, про які посади може йтися?", - додав він.

Яценюк також розповів про процес створення опозиційного Кабміну. За його словами, склад уряду буде представлено за два тижні. "Робота вже ведеться. Ось у мене на столі документ, озаглавлений "Можливі члени опозиційного уряду". Там 27 прізвищ. Але поки я вам їх не назву", - заявив він.

Політик наголосив, що має намір організувати новий політичний проект на базі фракції НУ-НС. "Я зустрічаюся зі всіма - і з В’ячеславом Кириленком, і з групою Віктора Балоги. Найголовніше завдання, яке я бачу сьогодні, - добитися, щоб фракція працювала спільно і ухвалювала консолідовані рішення щодо голосувань", - підкреслив Яценюк.

"До речі, я думаю, що результат переговорів із цього приводу ми побачимо під час голосування за проектом змін у регламент. І лише виконавши завдання першого етапу, ми перейдемо до другого - до консолідації фракції навколо нового політичного проекту", - заявив він.

Нагадаємо, 9 березня, перед призначенням нового Кабміну, президент Віктор Янукович провів зустріч з лідером "Фронту змін" Арсенієм Яценюком. За даними ЗМІ, президент запропонував Яценюку пост віце-прем'єра з економічних питань в майбутньому уряді.

Читайте також:

Герман: Табачник мав би піти сам. Це було б чесно

Янукович зробить прем’єром Криму найближчого соратника з Донбасу

Колесніков зізнався, що не розмовляв українською зі школи

Тимошенко знайшла собі посаду в опозиції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: