Яценюк збере "відщепенців" з ПР і НУ-НС у свою депутатську групу

Яценюк збере "відщепенців" з Партії регіонів і НУ-НС і вже за кілька тижнів створить свою депутатську групу у парламенті.

Найближчим часом у Верховній раді буде створена депутатська група Арсенія Яценюка. Про це повідомив "Дело" народний депутат від БЮТ Святослав Олійник.

"Навколо Яценюка збирається низка парламентарів із різних фракцій, крім БЮТ", - зазначив він. За прогнозом Олійника, уже за кілька тижнів у групі Яценюка буде від 10 до 15 осіб.

"Туди ввійдуть деякі "відщепенці" з Партії регіонів, а також кілька людей із "нунсівської" депутатської групи "За Україну", - стверджує "бютівець".

Незважаючи на озвучувану в кулуарах парламенту інформацію про підтримку Яценюка так званою "групою Фірташа", її представники в Партії регіонів, за попередньою інформацією, не увійдуть у нове об'єднання.

У той же час, за даними Олійника, згоду на участь у групі Яценюка вже дав депутат від "НУ-НС" Анатолій Матвієнко. Сам Матвієнко на питання про можливість роботи з Яценюком відреагував досить стримано.

"Я добре ставлюся до Арсенія Петровича і цього не приховую: він молодий і цікавий; але розмов про створення якоїсь стратегічної групи його імені я не чув", - сказав "нашоукраїнець". Проте, Матвієнко зазначив, що якщо буде створена "група конструктиву", то він обов'язково до неї приєднається.

"Бютівець" Андрій Шкіль також упевнений, що в парламенті у Яценюка чимало шанувальників.

Водночас, Олійник підкреслив, що БЮТ зацікавлений у голосах маленьких депутатських груп на зразок "За Україну" і групи Яценюка, для того щоб мати більшу підтримку під час голосування щодо кадрових питань.

"Депутати продовжать об’єднуватися у групи для того, щоб із ними почали рахуватися", - пояснює депутат.

Читайте також:

 Яценюку пропонували очолити Нацбанк тільки "його амбіції"

Яценюк відмовився очолити Нацбанк, щоб його "не прибрали з дороги"
ПР та Янукович - лідери народної довіри. Яценюк - феномен

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: