Яценюк жодного кандидата не підтримає в обмін на крісло прем'єра

Яценюк категорично заявив, що не буде вести в другому турі переговори щодо підтримки одного з кандидатів в обмін на посаду прем'єр-міністра України.

Народний депутат України, лідер Фронту змін Арсеній Яценюк заявляє, що під час президентської кампанії не вдаватиметься "до особистих образ або особистих оцінок" своїх опонентів.

Про це він сказав, відповідаючи на запитання щодо його реакції на висловлювання прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко про нього як про технічного кандидата.

Яценюк підкреслив, що "як би ми не ставилися один до одного, які б у нас не були відносини, але ми, принаймні, особисто повинні хоча б показувати, що поважаємо один одного".

Він зазначив, що "я не буду вести президентську кампанію - хто гірший, я буду вести президентську кампанію - хто кращий".

Яценюк закликав політиків і журналістів до коректності й толерантності. Він зазначив, що "у мене язик не повернеться назвати тих людей, які проголосують, наприклад, за моїх політичних опонентів, технічними людьми, тому що це мільйони людей, і я поважаю їх вибір. Я сподіваюся на таке ставлення і до тих людей, які підтримують мене".

На запитання, на який результат він сподівається на виборах президента, Яценюк відповів: "Я не беру участі, я перемагаю".

Окрім того, Яценюк категорично заявив, що не буде вести в другому турі переговори щодо підтримки одного з кандидатів в обмін на посаду прем'єр-міністра України. Він підкреслив: "Це ж не ринок, тут не можуть відбуватися торги".

На його переконання, в такій ситуації це будуть "торги довірою людей".

Яценюк додав, що в такому разі він стане "стандартним українським політиком - коли основне, щоб ти собі знайшов тепленьке місце і використовував людей для забезпечення свого майбутнього".

"Я ні з ким ні про що домовлятися не буду", - зазначив лідер Фронту змін.

Він запевнив, що після президентських виборів новообраний глава держави буде зобов'язаний знайти спільну мову стосовно ключових національних пріоритетів з основними політичними гравцями.

"І я усвідомлюю, що після виборів потрібно буде шукати союзників, союзників не персонально, союзників ідеологічно, які об'єднані однією метою - майбутнє України", - сказав Яценюк.

Окрім того, Яценюк не виключає проведення виборів до парламенту вже восени цього року.

Він також підтвердив, що його політична сила також буде брати в них участь.

"Я братиму участь в президентських виборах, але хочу зазначити, що та політична сила, яка вже практично сформована, вона братиме участь на всіх рівнях - починаючи з виборів до сільради і закінчуючи парламентом", - сказав Яценюк.

Яценюк заявив про ймовірність того, що парламентські вибори можуть відбутися ще до президентських.

Читайте також:

Тимошенко: у Януковича, Ющенка та Яценюка один штаб на трьох

Яценюк: у другому турі я переможу Януковича

Луценко: "кролик" Яценюк вважає себе царем звірів. Прикольно

Яценюк: Україна на грані африканської демократії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: