Балога: Яценюк - кандидат дружини Ющенка

Віктор Балога розповів, що дружина чинного президента має двох кандидатів на наступних виборах - свого чоловіка та Арсенія Яценюка.

Дружина президента Віктора Ющенка Катерина відіграє активну роль у виборчій президентській кампанії лідера "Фронту змін" Арсенія Яценюка.

Про це заявив колишній глава Секретаріату глави держави Віктор Балога. "Кандидатуру Яценюка варто обговорювати не тільки в зв'язку з "фактором Ющенка", а ще й із "фактором Катерини Михайлівни", - сказав він.

"Ця жінка унікальна у своєму роді. У неї не відняти її сильних якостей: волі, уміння вникнути, усеїдності. У силу цих якостей вона брала найжвавішу участь майже в кожному рішенні Ющенка", - також відзначив колишній президентський чиновник.

"Ось і тепер у неї є два кандидати в президенти: чоловік і Яценюк. Зараз вона та її партнери відіграють активну роль у президентській кампанії "чикагського хлопчика" з Чернівців", - пояснив він.

"Саме тому сьогодні ніхто не може впевнено стверджувати, що Ющенко не буде "технічним кандидатом" у Яценюка або навпаки. Думаю, що і вплив ззовні на них, їхню мотивацію і лінію поведінки буде досить відчутним", - вважає Балога.

При цьому партнерами Катерини Ющенко він назвав "команду, на яку вона спирається, – експертів, соціологів, політтехнологів".

За словами Балоги, дружина чинного президента почала "симпатизувати" Яценюку "ще під час перебування його міністром економіки". "Вона вважає, що Яценюк – людина, на яку можна покластися", - пояснив екс-глава секретаріату Віктора Ющенка.

При цьому, на його думку, озвучена біля підніжжя Говерли рішучість чинного президента перемогти на виборах знижує шанси Яценюка. "Не факт, що це зниження буде прямо пропорційне підвищенню рейтингів Ющенка, але в Арсенія Петровича з'явився ще один головний біль", - вважає Балога.

"Абсолютно зрозуміло, що їхній похід за президентською булавою призведе до того, що жоден із них не потрапить у другий тур. Імовірно, вони обоє це розуміють. Тому їм потрібно визначатися в характері своєї участі у виборах, якщо їм дорога демократія у країні", - додав Балога.

Нагадаємо, 18 липня під час сходження на гору Говерлу Віктор Ющенко висловив упевненість в тому, що він переможе на наступних президентських виборах.

Чинний глава держави також офіційно оголосив про свою участь у виборах.

Читайте також:

Під Києвом з'явилися біл-борди з пародією на рекламу Яценюка

У Дніпропетровську Яценюка не пустили на завод

Адвокат Пукача скаржиться, що Ющенко тисне на слідство

Патріарх Кирило допитає Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: