"Є три сценарії": Ляшко розповів про підготовку до нової хвилі коронавірусу в Україні

Дата публікації
Перегляди
4350
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Є три сценарії": Ляшко розповів про підготовку до нової хвилі коронавірусу в Україні

Фото: УНІАН

Зараз в Україні спостерігають поступове зростання захворюваності на коронавірус і спалах може відбутися будь-якої миті.

Міністерство охорони здоров'я готується до трьох сценаріїв перебігу нової хвилі COVID-19 в Україні, зокрема "оптимального, песимістичного і помірного". 

Про це очільник МОЗ Віктор Ляшко розповів в етері передачі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

За його словами, у відомстві вже розрахували кількість ліжок, яка має бути надалі відведена для госпіталізації хворих на коронавірус, а лікарні активно запасаються киснем.

"(Розрахували. - Ред), скільки ліжок повинно бути з киснем і скільки реанімаційних ліжок, якщо раптом буде важкий перебіг захворювання, - продовжив Ляшко. - МОЗ до цього готується, ми додатково зараз пропрацьовуємо, щоб був кисень".

Міністр охорони здоров'я додав, що в Україні вже закупили 15 тисяч кисневих концентраторів, які "дозволять лікувати або полегшувати перебіг захворювання на амбулаторному етапі, коли не буде критеріїв для госпіталізації".

Він також зауважив, що в країні спостерігається поступове зростання захворюваності на коронавірус і спалах може відбутися будь-якої миті, зокрема через поширення COVID-штаму "Дельта", який "значно інтенсивніше вражає людей".

"Користуючись нагодою, запрошую всіх до пунктів щеплень, центрів вакцинації - зробити щеплення та унеможливити колапс системи охорони здоров’я", - звернувся Ляшко до українців.

Раніше голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький заявив, що в Україні поступово погіршується епідеміологічна ситуація з коронавірусом і спалах хвороби може трапитись упродовж двох тижнів. У зоні ризику Дніпропетровська, Одеська, Донецька, Житомирська, Закарпатська та Хмельницька області.

Коронавірус в Україні: у Києві помер один із шести інфікованих штамом "Дельта"

Коронавірус в Україні: у Києві помер один із шести інфікованих штамом "Дельта"

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
4350
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація