Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Єдина легітимна. Московський патріархат не бачить підстав для визнання "іншої церкви"

Такі пропозиції в УПЦ МП вважають абсолютно несумісними з церковними канонами.

УПЦ Московського патріархату не бачить підстав для визнання Вселенським патріархом Варфоломієм "іншої української церкви".

Про це Радіо Свобода заявив речник УПЦ МП Климент.

Він сказав, що у Московському патріархаті не чули жодних нових заяв від патріарха Варфоломія. На їхню думку, його позиція ніяким чином не змінилась. "Вселенська патріархія вважає єдиною в Україні легітимною церквою УПЦ, яку очолює на сьогодні блаженніший митрополит Онуфрій", – сказав Климент.

Він зазначив, що і президент, і Верховна Рада уже зверталися до Вселенської патріархії з пропозиціями, які "абсолютно несумісні із церковними канонами і з філософією буття церкви".

Своєю чергою, Українська православна церква Київського патріархату та Українська автокефальна православна церква підтримують звернення до Вселенського патріарха щодо надання автокефалії Українській Церкві.

Нагадаємо, Україна проситиме Вселенського Патріарха Варфоломія про надання автокефалії Українській Церкві. Єдина Помісна церква може з'явитися в Україні до святкування 1030-річчя хрещення Київської Русі, тобто до кінця липня. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції