Партія Путіна заперечила, що підтримуватиме Януковича на виборах

Втім, у російській Думі визнали, що Янукович не пропустив жодного партійного з'їзду "Єдиної Росії".

Правляча партія РФ "Єдина Росія" не ухвалювала офіційного рішення про підтримку Віктора Януковича на виборах президента України. Про це заявив перший віце-спікер Держдуми РФ, член Вищої ради "Єдиної Росії" Олег Морозов.

"Віктор Янукович - це, безумовно, партнер "Єдиної Росії". Він виступав на наших з'їздах і взагалі, здається, був на всіх партійних з'їздах. Але є формальна сторона питання. Формальна сторона питання - це звичайно, коли партія якимсь своїм рішення підтримує якогось кандидата. Ось такого рішення ми не ухвалювали, у нас його немає офіційно оформленого", - підкреслив Морозов.

Нагадаємо, депутат Держдуми РФ Костянтин Затулін заявив, що партія "Єдина Росія" на державному рівні не може не виділяти Віктора Януковича на виборах президента України, проте на партійному рівні підтримує саме цього кандидата.

"Ми, партія "Єдина Росія", маємо свої відносини з Партією регіонів. Ми вважаємо, що Партія регіонів представляє здебільшого російськомовного виборця України, що живе на сході, півдні і в центрі країни. Це все люди, які симпатизують Росії і хочуть розвитку російсько-українських відносин. Розуміючи це, ми не можемо не виділяти Віктора Януковича в переліку кандидатів. Але це партійна позиція, а не позиція офіційна, державна", - додав член фракції "Єдина Росія" в Держдумі.

Раніше президент Росії Дмитро Мєдвєдєв, відповідаючи на питання журналістів про те, хто є "нашим, російським" кандидатом на виборах президента України, усміхнувшись, сказав: "Віктор Андрійович Ющенко, оскільки його я частіше за інших згадую в своїх публічних виступах".

Разом з тим він додав, що, "якщо серйозно", то у Росії не може бути "свого кандидата" на виборах президента іншої країни.

Читайте також:

"Єдина Росія" заявила про підтримку Януковича на виборах

Мєдвєдєв назвав Ющенка "нашим російським" кандидатом

Ющенко: Мєдвєдєв закликав не голосувати за мене

Шуфрич втратив свідомость і впав на сцені під час агітації за Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: