"Єдина Росія" заявила про підтримку Януковича на виборах

Російське керівництво не зацікавлене в повторному обранні президентом Віктора Ющенка.

Очолювана прем’єр-міністром РФ Володимиром Путіним правляча партія "Єдина Росія" на державному рівні не може не виділяти Віктора Януковича на виборах президента України, проте на партійному рівні підтримує саме цього кандидата.

Про це сказав депутат Держдуми РФ Костянтин Затулін, коментуючи заяви президента Росії Дмитра Мєдвєдєва про те, що в Росії немає своїх кандидатів у президенти України.

"Знаючи, що в другий тур, найімовірніше, вийдуть Віктор Янукович і Юлія Тимошенко, на офіційному рівні не віддається перевага нікому. Але це не означає, що на партійному рівні ми не маємо права цього робити. В даному випадку я маю на увазі ту обставину, що ми, партія "Єдина Росія", маємо свої відносини з Партією регіонів. Ми вважаємо, що Партія регіонів представляє здебільшого російськомовного виборця України, що живе на сході, півдні і в центрі країни. Це все люди, які симпатизують Росії і хочуть розвитку російсько-українських відносин. Розуміючи це, ми не можемо не виділяти Віктора Януковича в переліку кандидатів. Але це партійна позиція, а не позиція офіційна, державна", - додав член фракції "Єдина Росія" в Держдумі.

"Заява президента - офіційний підхід, який не може бути іншим. Рішення справді приймає український виборець. Але для нашої сторони логічно стежити за тим, щоб це рішення було чесним і не порушувало закон. Також очевидно, що через наш тісний зв’язок з Україною - і культурний, і людський - ми не можемо уникнути симпатій і антипатій. І з цієї точки зору в кожного є свій погляд на ситуацію в Україні", - сказав Затулін.

За його словами, Мєдвєдєвим була висловлена точка зору, що при нинішньому президенті України і нинішньому курсі розвиток російсько-українських відносин неможливий. "Оскільки нинішній президент України є кандидатом на наступних виборах, можна сказати, що ми зафіксували свою позицію по відношенню до одного з кандидатів і дали зрозуміти, що ми не можемо бути зацікавлені в повторному обранні Віктора Ющенка президентом України", - сказав він.

Нагадаємо, президент Росії Дмитро Мєдвєдєв, відповідаючи на питання журналістів про те, хто є "нашим, російським" кандидатом на виборах президента України, усміхнувшись, сказав: "Віктор Андрійович Ющенко, оскільки його я частіше за інших згадую в своїх публічних виступах".

Разом з тим він додав, що, "якщо серйозно", то у Росії не може бути "свого кандидата" на виборах президента іншої країни.

Читайте також:

Мєдвєдєв назвав Ющенка "нашим російським" кандидатом

Ющенко: Мєдвєдєв закликав не голосувати за мене

Ющенко: я подавав, подаю і буду подавати руку російському керівництву

Росіяни більше довіряють Путіну, але президентом хочуть бачити Мєдвєдєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: