Дніпропетровський губернатор вийшов із "Єдиного Центру"

Нещодавно виключений з політради ЄЦ губернатор Дніпропетровщини Віктор Бондар вирішив остаточно розпрощатися з партією.

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Віктор Бондар вийшов з лав партії ”Єдиний центр”.

Про це повідомляє Управління преси та інформації Дніпропетровської облдержадміністрації.

За конформацією управління, Бондар вважає за необхідне об’єднатись прагматичним політикам заради подолання економічної і політичної кризи в країні. Він переконаний, що головним "стовпом" навколо якого сьогодні можливо об’єднатись, є президент Віктор Ющенко.

„Я реально оцінюю власні справи, поступки і поточну ситуацію. Для того, щоб не викликати подальшу дискусію щодо моїх поглядів на реальний стан справ, вважаю за необхідне вийти з партії "Єдиний Центр". Впевнений, що глава держави підтримає таке рішення”, - заявив голова Дніпропетровської облдержадміністрації.

Як повідомляв ТСН.ua, 3 квітня президія та політрада ЄЦ прийняла рішення звільнити Бондаря з посади заступника голови партії та заслухати питання щодо подальшого його перебування у лавах “Єдиного центру” на наступному засіданні президії партії.

Як повідомили у прес-службі “Єдиного центру”, таке рішення було прийнято за результатом розгляду публічних заяв Бондаря та іншого заступника голови ЄЦ — керівника Севастопольської міської адміністрації Сергія Куніцина, які були зроблені ними у засобах масової інформації.

Щодо Куніцина було прийнято рішення про перенесення розгляду даного питання на наступне засідання президії “Єдиного центру”.

Віктор Бондар у інтерв'ю журналу "Профіль" заявив, що проект ЄЦ як і "Наша Україна" більше не актуальний і закликав створити нову політичну силу. Він навіть вказав її можливу назву – "Нова Україна". Проте пізніше Бондар заявив, що журнал перекрутив його слова. Сам "Профіль" також це визнав і попросив вибачення за дезінформацію.

Проте керівництво ЄЦ це не задовольнило – перший заступник лідера партії Віктор Тополов запропонував Бондарю подати на видання до суду, після чого, за його словами, ЄЦ розгляне питання про повернення політика у політраду партії.

В свою чергу Сергій Куніцин викликав невдоволення ЄЦ, заявивши про можливу підтримку "Єдиним Центром" Арсенія Яценюка на президентських виборах.

Нагадаємо, неформальним керівником партії "Єдиний центр" є глава Секретаріату президента Віктор Балога.

Читайте також:

Губернатора Дніпропетровщини вигнали з "Єдиного центру"

Луценко не вірить в "тернопільське диво", тому перевірить результати виборів

У Луценка стверджують, що "Нашу Україну" без грошей залишив Балога

Ющенко готує свою партію до об'єднання з партією Балоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: