Єдиний в Україні завод з виробництва марлі не працює

Єдиний в Україні завод з виробництва щільної марлі через великі заборгованості не працює від початку року. До речі, завод приватизований.

У міністерстві промислової політики заявили, що єдиний в Україні завод з виробництва щільної марлі не працює.

"Єдиний завод України з виробництва щільною марлі ТОВ Медтекс (Вовчанський р-н, Харківська обл.) Має заборгованість за газ, електроенергію по зарплаті і не працює", - заявив журналістам у Харкові перший заступник міністра промполітики Віталій Немилостивий.

За його словами, завод планується ввести в експлуатацію, щоб налагодити в країні виробництво медичної марлі, яка буде використана для поповнення її запасу в Держкомрезерві. Зараз марлю з держкомрезерву направили на пошиття пов'язок, які використовуються в період епідемії грипу в країні.

Як зазначив Немилостивий, завод був приватизований у 2002 році. Умовою приватизації було збереження профілю підприємства протягом п'яти років. П'ять років вже пройшли, виробництво марлі в країні було непотрібним, і власник на початку 2009 зупинив виробництво марлі.

За словами Немилостивого, на забезпечення жителів країни марлею було виділено з держбюджету 10 млн грн. Частина витратили на придбання марлі імпортного виробництва в дилерів, а 4,3 млн грн залишилося.

Як повідомив Немилостивий, сировину для Медтекса (бавовну) готові постачати два підприємства в Одеській і Полтавській області. Заборгованість заводу по зарплаті і загальнообов'язковий фонди становить 316 тисяч грн. За газ та електроенергію - 15 тисяч грн, на ремонт котельні потрібно 18 тисяч грн.

Нагадаємо, наприкінці жовтня в Україні почалася епідемія грипу та ГРВІ. Після цього громадяни почали масово скуповувати маски і марлеві пов'язки, спровокувавши дефіцит цих товарів. Деякі країни передали Україні гуманітарну допомогу у вигляді масок і марлевих пов'язок.

Читайте також:

У Харкові на пошиття масок видали марлю, яка розсипається в руках

Лукашенко привіз до епіцентру епідемії грипу маленького сина

Черновецький роздасть усім киянам по дві марлеві маски

Лукашенко та Ющенко готові шити марлеві пов'язки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: