Єдиний зоопарк без кліток - у Харкові

У приватному зоокутку на околиці Харкова тварини живуть без кліток. За відвідини тут грошей не беруть, а "братів менших" можна годувати.

На подвір'ї гуляють верблюд, пелікани, скунси, вівці, кози, коні, групи гусаків і курей. Як розповіла газеті "Сегодня" хазяйка зоопарку Тетяна Єфремова, у них немає кліток і вольєр. Цілий день звірі гуляють територією, а ввечері розходяться до своїх будиночків.

Жодне з сотні тварин ніколи не було диким або агресивним. Господарям вдалося приручити навіть вовка, якого знайшли в лісі.

Лисичка
Сегодня
У зоопарку Тетяни Єфремової немає кліток чи вольєр
"Потім з'ясували, що в Сірого перебита лапка і хвіст. Він довго цурався співробітників, але коли зрозумів, що йому хочуть допомогти, став ласкавим, майже як котеня, стійко переносив призначене лікування, видужав і тепер вважає людей за друзів", - каже Тетяна.

А ось декілька пар білих скунсів були придбані спеціально для зоокутка. Вони не виходять на вулицю, їх можна побачити тільки в будиночках. "Вони білі, дуже рідкісні. Багато хто просто не вірить, що це скунси. Навіть у харківському зоопарку таких немає".

Мрія Єфремової - завести "великих кішок". Але це стане можливим лише за наявності зимових вольєрів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: