Єфремов пояснив, чому він розмовляє російською мовою

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що розмовляє російською, бо "цією мовою розмовляють більше 50 відсотків людей в Україні".

Лідер фракції Партії регіонів у Верховній раді Олександр Єфремов пояснив, що він розмовляє російською мовою, бо вона є рідною для більшості виборців.

"Більшість виборців там, де я живу, розмовляють російською. Я буду розмовляти тією мовою, якою говорить більше половини людей у цій країні", - сказав Єфремов в ефірі політичного ток-шоу Шустер-Live у п'ятницю ввечері.

Таким чином народний депутат відреагував на закид члена Венеціанської комісії Марини Ставнійчук, яка зауважила, що від народного обранця було би приємно чути українську мову.

"А щодо своїх обов'язків, я буду виконувати те, що мені приписано Конституцією", - додав Єфремов.

Як відомо, Єфремов народився і тривалий час працював у Луганській області. Він керує луганською парторганізацією Партії регіонів.

Останнім часом Луганщина опинилася в центрі скандалу, пов'язаного із закриттям україномовних шкіл. Так, на початку січня у місті Лисичанську влада вирішила закрити єдину спеціалізовану україномовну школу, потім стало відомо, що така ж участь може спіткати єдину українську школу в місті Красний Луч.

Читайте також:

Роман про Голодомор викинули зі шкільної програми

Табачник розповів про переваги російської мови

На прохання говорити українською донецький губернатор послав до Івано-Франківська

ПР: російська мова мусить стати другою державною до кінця терміну Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: