Єфремов пояснив прогули регіоналів у ВР: не приносити ж їх з реанімації на ношах

Глава фракції Партії регіонів у парламенті натякнув, що 17 депутатів-регіоналів, що не з’являються на пленарних засіданнях, лежать в реанімації.

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов пояснює те, що депутати не голосують персонально навіть за внесення змін до Конституції тим, що приносити їх на ношах з реанімації негуманно.

Про це він заявив сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів.

"Я думаю, що якщо ви побудете ... більше часу відпрацюєте у Верховній раді, то на певних голосуваннях ви побачите, як депутатів доносять сюди на ношах з кімнат реанімації. Я не думаю, що це найгуманніший і найкращий привід демонстрації таким ось чином свого ставлення ", - сказав Єфремов.

Єфремов також наголосив, що сьогоднішнє голосування за зміни до Конституції було проведено відповідно до українського законодавства. "Ні на йоту не було відступів від цих законодавчих актів", - додав він.

Нагадаємо, 18 листопада провладна більшість прийняла рішення скасувати голосування бюлетенями за зміну Конституції, дозволивши нардепам міняти Конституцію з допомогою голосування натисканням кнопок.

Як відомо, раніше віце-спікер парламенту Микола Томенко заявив, що у вересні-жовтні 2010 року зросла кількість народних депутатів, які жодного разу письмово не зареєструвалися у ВР, і були відсутні на всіх пленарних засіданнях парламенту.

Нагадаємо, у парламенті за час осінньої сесії зафіксовано  17 депутатів-прогульників з Партії регіонів.

Читайте також:

У Верховній раді побільшало працьовитих депутатів

Депутатів планують позбавляти мандатів за прогули

Рейтинг злісних прогульників ВР очолили регіонали

ВідеоЄфремов пояснив прогули регіоналів у ВР: не приносити ж їх з реанімації на ношах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: