Єфремов: Ющенко спробує залишити Огризка на посаді в.о. міністра

Олександр Єфремов вважає, що президенту вигідний Огризко на посаді голови МЗС, бо він "беззастережно виконує дурні вказівки".

Перший заступник лідера фракції Партії регіонів Олександр Єфремов припустив, що президент України Віктор Ющенко наполягатиме на тому, щоб Володимир Огризко був виконуючим обов`язки міністра закордонних справ.

Про це він заявив, коментуючи рішення парламенту відправити Огризка у відставку.

За словами депутата, реакція президента на це рішення буде негативною, оскільки він підтримує людей, "які беззастережно виконували всі його вказівки, навіть дурні вказівки, що й зробив міністр закордонних справ".

"Тому президент, напевно, відстоюватиме міністра в ранзі виконуючого обов`язки, але це буде не найрозумніше рішення, яке він може прийняти", - заявив Єфремов.

За словами "регіонала", Ющенку потрібно шукати кандидатуру на посаду голови зовнішньополітичного відомства, призначення якої підтримають депутати.

Водночас, Єфремов заперечив, звинувачення у переговорах Партії регіонів і БЮТ щодо Огризка.

"Вочевидь, його робота призвела до того, що він отримав закономірний результат голосів у залі Верховної ради", - стверджує Єфремов.

За словами політика, "один програний судовий процес щодо острова Зміїний розбурхав, здається, всіх розсудливих людей у нашій державі".

Єфремов підкреслив, що приводом відставки Огризка став "дурний лист, який міністр закордонних справ надіслав у наші дипломатичні представництва за кордоном, де рекомендував послам повідомити керівникам закордонних держав про неефективну роботу уряду".

Він заявив, що в цивілізованій державі "такий міністр не пропрацював би й дня".

Нагадаємо, сьогодні, 3 березня, ВР 250 голосами відправила Огризка у відставку з посади міністра закордонних справ. Рішення було прийнято голосами "за": 174 депутатів Партії регіонів, 49 – БЮТ, 0 – НУ-НС, 27 – КПУ і 0 – Блоку Литвина.

Читайте також:

Верховна рада звільнила міністра закордонних справ

Кириленко: звільнення Огризка замовила Тимошенко

Огризко не здивувався своїй відставці

Огризко: рішення суду по Зміїному вигідне для України

ВідеоЄфремов: Ющенко спробує залишити Огризка на посаді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: