Поплічник Лозінського взяв провину за вбивство на себе

Екс-єгер Голованівського лісництва переконує, що це він вбив Валерія Олійника з необережності під час незаконного полювання у лісі.

Колишній єгер Голованівського лісництва Кіровоградської області Василь Перепелиця вкотре запевняє, що Валерія Олійника вбив не колишній народний депутат Віктор Лозінський, а він сам з необережності під час незаконного полювання у лісі.

Про це Перепелиця заявив у п'ятницю, 1 квітня, під час дебатів у судовому засіданні в Дніпровському районному суді Києва.

"Дійсно, я незаконно вів це полювання, вистрелив два рази... Я вистрелив з необережності, а коли я побачив, що після пострілу Олійник упав, я злякався. Побачив знайому чорну машину у полі, але не вистачило сміливості відразу вийти і зізнатися", - сказав Перепелиця.

Водночас, колишній єгер заявив, що під час досудового слідства слідчі застосовували до нього різні методи впливу, щоб він змінив свої покази.

"Я дійсно порушив закон. Сторона обвинувачення сказала, що якщо скажеш як треба, підеш до своєї родини. Якщо ні – тобі 10 років. Не хотів я брати тягар на душу і розказав так, як було насправді... Якщо я щось і заслуговую, то нехай буду покараний, а люди, які через мене постраждали, - я вибачаюсь перед ними", - зазначив Перепелиця.

У своєму останньому слові він попросив суд не позбавляти його волі, а призначати м'якше покарання.

У свою чергу, під час дебатів ще один обвинувачуваний колишній начальник Голованівського райвідділу міліції Михайло Ковальський висловив упевненість, що рішення суду у справі про вбивство Олійника "буде законне, справедливе і по можливості пом'якшене".

"Жалкую, що так сталося. Якщо була б можливість відкрутити час назад, пішов би іншим шляхом", - сказав він.

Звертаючись до суду з останнім словом, Ковальський попросив суддів при винесенні вироку бути гуманним і врахувати те, що він говорив раніше.

Нагадаємо, 20 квітня суд Києва розпочне оголошення вироку у справі про вбивство Олійника.

Читайте також:

Лозінський: мене хочуть розстріляти

Адвокат: Лозінський зробив героїчний вчинок

Прокурор: вбиваючи, Лозінський самостверджувався

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: