Єгипет просить Україну створити і запустити новий супутник

Три роки тому Єгипет вже замовляв в України супутник, і бажає зробити це ще раз.

Єгипет зацікавлений в створенні і запуску українськими підприємствами другого єгипетського супутника дистанційного зондування Землі.

Про це сказав голова правління - президент компанії-розробника систем управління для ракетно-космічної техніки компанії "Хартрон" Микола Вахно.

"Три роки тому Україна запустила супутник зондування Землі для Єгипту. Оскільки це вже готовий продукт, то єгиптяни раді, що володіють ним, і хочуть замовити у нас ще один такий супутник", - сказав він.

Створення і запуск в 2007 році першого єгипетського супутника дистанційного зондування Землі EgyptSat-1 здійснили державні підприємства Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. Макарова і Конструкторське бюро Південне імені Михайла Янгеля (обидва - Дніпропетровськ).

У свою чергу, "Хартрон" розробляв систему управління даним супутником.

Також участь в розробці і запуску супутника брали ряд інших підприємств космічної галузі України.

Як повідомлялося раніше, ракета-носій Дніпро 17 квітня 2007 року вивела на орбіту перший єгипетський космічний апарат EgyptSat-1, 6 супутників Саудівської Аравії - космічний апарат SaudiSat-3, космічні апарати серії SaudiComSat і 7 американських університетських мікросупутників CubeSat.

Читайте також:

Україна постачатиме компоненти для американських ракет

Українська ракета "Дніпро" вивела на орбіту "полярний розвідник"

США куплять у Росії ракетні двигуни сорокарічної давнини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: