Єгипет запевнив, що українським туристам в країні нічого не загрожує

Посол Єгипту в Україні розповів про останні події та запевнив, що ситуація на курортах знаходиться під контролем влади.

 Ситуація на єгипетських курортах знаходиться під контролем місцевої влади, а тому життя і здоров'ю іноземних туристів, зокрема українських, нічого не загрожує. Про це заявив сьогодні посол Єгипту в Україні Ясір Атеф.

Під час зустрічі з заступником міністра закордонних справ України Євгеном Микитенком єгипетський дипломат поінформував про останні події в Єгипті.

Микитенко, у свою чергу, висловив надію на якнайшвидше врегулювання ситуації в Єгипті мирним шляхом в рамках відкритого діалогу, в інтересах єгипетського народу і всього близькосхідного регіону.

Український дипломат також закликав посла Єгипту, який представляє в Україні єгипетську владу, вжити всіх необхідних заходів для забезпечення безпеки українських громадян, що знаходяться в даний час в Єгипті, а також, за їх бажанням, сприяти їх безперешкодному поверненню на Батьківщину.

За інформацією МЗС України, зараз на консульському обліку в посольстві України в Єгипті складається 830 українців.

Як відомо, у Єгипті тривають заворушення та сутички між противниками та прихильниками чинної влади. Туристи масово залишають країну.

Кабінет міністрів України створив оперативний штаб з допомоги українцям в Єгипті а також виділив на їхню евкауцію 10 мільйонів гривень.

У той же час українськи туристи продовжують відлітати до Єгипту.

Читайте також:

Влада Єгипту сіла за стіл переговорів з опозицією

П'ять лідерів держав ЄС закликали до негайних політичних змін у Єгипті

Безлади докотилися до єгипетських курортів: чеські туристи ледве втекли

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: