Єхануров: незабаром мене проклинатимуть дуже багато людей

Юрій Єхануров планує найближчими днями оприлюднити власну антикризову програму, хоча і впевнений, що вона багато кому не сподобається.

Міністр оборони Юрій Єхануров найближчим часом має намір опублікувати свою антикризову програму.

Про це він повідомив сьогодні журналістам у Кабінеті міністрів.

"Я - професійний економіст і не можу кинути свою діяльність", - сказав Єхануров, відповідаючи на питання про свої подальші плани у разі відставки з посади міністра оборони.

Він також не виключає, що розроблену ним антикризову програму буде піддано різкій критиці.

"Днями я опублікую повністю цю антикризову програму. Тоді вже мене проклинати будуть дуже багато людей. Але це не політична програма, вона економічна. У нас зараз істотні провали в економічній сфері. Принаймні, потрібно ухвалювати непопулярні рішення, але ніхто цього не хоче", - пояснив він.

Єхануров повідомив, що "філософськи" ставиться до можливості відставки з поста міністра оборони і якщо це відбудеться - "наступної ж миті" готовий перейти до політичної діяльності.

Нагадаємо, сьогодні на засіданні уряду були оприлюднені результати перевірки ГоловКРУ господарської діяльності Міністерства оборони. Зокрема, було заявлено про виявлені масштабні порушення в земельній сфері, про корупцію в Міністерстві оборони при організації харчування солдатів і закупівлі палива для військової техніки.

Після цього прем`єр Юлія Тимошенко попросила Верховну раду і МВС створити спеціальну групу з розслідування фактів корупції в Міноборони і заявила про намір звернутися до президента Віктора Ющенка з проханням відправити Єханурова у відставку з посади міністра оборони.

У відповідь на це міністр заявив, що у відставку не збирається, а звинувачення у корупції розцінює як "наїзд" перед виборами.

Крім того він заявив, що хотів би "десь на вулиці" подивитися в очі тим людям, які проводили перевірку в його міністерстві.

Читайте також:

Єхануров пригрозив тим, хто звинуватив його в корупції, зустріччю "десь на вулиці"

Єханурова відправляють у відставку за корупцію

Тимошенко знайшла в своєму уряді страшні корупцію та зловживання

Міноборони годувало українську армію за завищеними цінами

ВідеоЄхануров про життя в разі відставки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: