Єхануров обіцяє не відправляти солдатів до Афганістану

Міністр оборони стверджує, що не збирається відправляти військовий контингент до Афганістану - лише офіцерів.

Жодних планів про направлення українського військового контингенту до Афганістану не існує, заявив міністр оборони Юрій Єхануров після завершення засідання комісії Україна-НАТО у Кракові.

"Для України афганська тематика є дуже болючою, особливо зараз, у ці дні, коли відзначалася 20-та річниця виведення радянських військ з Афганістану", - сказав він, і додав, що про направлення Україною до Афганістану військового контингенту не йдеться.

Раніше генсек НАТО Яаап де Хооп Схеффер, посилаючись на слова міністра оборони Юрія Єханурова, сказав, що "незважаючи на негативний фінансовий баланс (армії), Україна може послати більше військових до Афганістану". Схеффер назвав це "позитивним сигналом від серйозного партнера".

Єхануров пояснив, що мова йде про розширення української військової присутності в Афганістані за рахунок спрямування туди додаткової кількості військового персоналу зі складу офіцерів Збройних сил України.

Міністр зазначив, що зараз в Афганістані у складі литовського контингенту проходять службу 10 українських військовослужбовців – військові лікарі і штабні офіцери.

"Литовці звернулися до нас з проханням додатково направити фахівців деяких спеціальностей, яких у них не має", - зазначив він та повідомив, що зараз у Міноборони це питання вивчається, і, швидше за все, найближчим часом литовським партнерам буде надана позитивна відповідь.

Читайте також:

НАТО обіцяє "стимулювати" українську владу

Міноборони: українська армія під загрозою розвалу

Зброя в Афганістан потраплятиме через територію України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: