Єхануров погрожує Тимошенко судом

Єхануров вимагає відставки голови контрольно-ревізійного управління Миколи Сивульського.

Міністр оборони України Юрій Єхануров не виключає, що подаватиме судовий позов з метою захисту своєї честі і гідності, якщо на його вимогу прем’єр-міністр Юлія Тимошенко не вибачиться, а голова Головного контрольно-ревізійного управління Микола Сивульський не піде у відставку у зв’язку зі звинуваченнями на адресу військового відомства у корупції та зловживаннях.

Про це Єхануров заявив сьогодні журналістам.

Міністр оборони повідомив, що відправив на ім’я прем’єр-міністра Тимошенко відповідного відкритого листа.

«Я не виключаю, що буду звертатися до суду через те, що заради якихось політичних питань порушуються етичні норми», - сказав Єхануров, додавши, що у разі відсутності відповідної реакції залишає за собою право як за громадянином захистити свою честь і гідність у судовому порядку.

Єхануров уточнив, що у цьому листі він вимагає від Тимошенко вибачень, а від Сивульського - піти у відставку.

«Дуже хочу, щоб ця п’ята колона, яка сформована в Україні і яка працює проти авторитету армії, не отримала підтримки у суспільстві», - сказав Єхануров.

Нагадаємо, 20 травня на засіданні уряду було оприлюднено результати перевірки ГоловКРУ господарської діяльності Міністерства оборони. Зокрема, було заявлено про виявлені масштабні порушення в земельній сфері, про корупцію при організації харчування солдатів і закупівлі палива для військової техніки.

Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що має намір звернутися до Президента Віктора Ющенка з проханням відправити Єханурова у відставку з посади міністра оборони.

Президент, у свою чергу, зазначив, що не бачить підстав для відставки міністра оборони, й назвав звинувачення в корупції в адресу Єханурова політичними маніпуляціями.

21 травня Єхануров продемонстрував журналістам документи, що підтверджують законну діяльність його відомства й у земельній сфері, й у сфері харчування військовослужбовців. Він назвав позицію уряду в цьому питанні "наїздом".

22 травня Єхануров висловив сподівання, що прем’єр-міністр Тимошенко вибачиться перед ним за звинувачення у зловживаннях.

У свою чергу, прем’єр 23 травня заявила, що не має наміру вибачатися перед міністром оборони і 25 травня направила президенту подання з проханням про відставку Юрія Єханурова з посади міністра оборони.

Читайте також:

Тимошенко знайшла в своєму уряді страшні корупцію та зловживання

Єханурова відправляють у відставку за корупцію

Ющенко не збирається звільняти Єханурова

Єхануров пригрозив тим, хто звинуватив його в корупції, зустріччю "десь на вулиці"

ВідеоЄхануров погрожує Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: