Єхануров пообіцяв незабаром повернути собі посаду міністра оборони

Президент Віктор Ющенко повторно подасть кандидатуру Єханурова на пост міністра оборони.

Перший заступник глави Секретаріату президента Юрій Єхануров заявив, що Генпрокуратура не має претензій до його діяльності на посту глави військового відомства.

Єхануров повідомив, що подав апеляцію на рішення окружного адміністративного суду, який відмовився визнати незаконним його звільнення з посади міністра оборони в червні. За словами Єханурова, якщо суд не відновить його на цій посаді, президент Віктор Ющенко повторно подасть його кандидатуру на пост міністра оборони.

Про результати перевірки Генпрокуратури (ГПУ) Юрій Єхануров повідомив на з’їзді очолюваного ним Союзу підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств.

Після закриття з’їзду Юрій Єхануров звернувся до делегатів у неформальній обстановці. "У Секретаріат президента, парламент і всі зацікавлені органи надійшли результати перевірки Генпрокуратурою діяльності Міноборони і моєї діяльності як міністра. Питань до мене немає", - заявив, зокрема, Єхануров.

Нагадаємо, з березня по червень прем’єр-міністр Юлія Тимошенко регулярно звинувачувала Юрія Єханурова, який на той час був міністром оборони, в неефективному використанні бюджетних коштів. На засіданні Кабміну 20 травня Тимошенко пообіцяла міністрові направити в Генпрокуратуру звіт голови Контрольно-ревізійного управління Миколи Сивульського, який проводив перевірку діяльності Міноборони. Після цього звіт КРУ був відправлений до Генпрокуратури. У червні Верховна рада задовольнила подання Кабміну про відставку Єханурова.

Звільнений міністр оборони звернувся до суду з позовом про незаконність своєї відставки. Головним аргументом на свою користь він називав той факт, що автором постанови про його звільнення виступила не прем’єр-міністр, як того вимагає закон "Про Кабінет міністрів", а народні депутати (Валерій Писаренко і Андрій Кожем’якін, обидва – БЮТ). Проте 9 липня Окружний адміністративний суд Києва (ОАС) відмовив Юрію Єханурову в задоволенні даного позову.

16 липня Єхануров продемонстрував це рішення журналістам – в ньому також стверджувалося, що інформація КРУ "не підтвердилася в ході перевірки Генеральною прокуратурою", а питання звільнення міністра оборони "носить виключно політичний характер" і не пов’язане з його виконанням обов’язків на посту міністра оборони.

Як повідомив 28 жовтня керівник прес-служби Генпрокуратури Юрій Бойченко, розмовляючи з делегатами з’їзду, Єхануров говорив про результати перевірки, завершеної ГПУ в червні. Ці самі результати згадувалися у процитованому Єхануровим у липні рішенні ОАС. "Вони направлені до державних органів лише зараз, оскільки ми чекали закінчення всіх перевірок, які також проводили КРУ, Державна податкова адміністрація та інші контролюючі органи", - пояснив Бойченко.

Єхануров також повідомив, що подав апеляцію на рішення ОАС від 9 липня. "Документи знаходяться на розгляді, результат буде найближчим часом. Але якщо суд не наважиться узяти на себе відповідальність і ухвалити рішення, президент вже заявив про готовність подати мою кандидатуру на пост міністра оборони повторно", - додав колишній міністр.

Нагадаємо, глава Секретаріату президента Віра Ульянченко раніше вже заявляла, що після завершення всіх судових розглядів кандидатура Юрія Єханурова повторно буде запропонована президентом Віктором Ющенком на пост міністра оборони.

Читайте також:

Єхануров вибачився, що проголосував за Тимошенко

Ющенко вирішив поновити Єханурова на посаді міністра оборони

Ющенко хотів зробити брата Литвина наступником Єханурова

Ющенко подякував військовим за те, що терпляче переносять кризу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: