Єхануров поскаржився Ющенку на Тимошенко та відсутність грошей

Міністр оборони показав усім документи, які свідчать, що його відомство ніякими корупційними справами не займалося.

Міністр оборони Юрій Єхануров зустрівся з президентом Віктором Ющенком і запевнив його у безпідставності звинувачень в корупції, що пролунали на адресу військового відомства.

Про це Єхануров заявив після своєї зустрічі з главою держави.

Міністр розповів, що президент вислухав його і доручив голові свого Секретаріату Вірі Ульянченко розібратися з ситуацією, що склалася навколо Міноборони.

Єхануров також продемонстрував журналістам документи, що засвідчують законну діяльність його відомства і в земельній сфері, і у сфері харчування військових.

Позицію уряду в цьому питанні Єхануров назвав "наїздом". Крім того, він знову поскаржився на недостатнє фінансування армії.

За словами міністра, зокрема, зараз немає грошей для того, щоб 22 травня українські миротворці відправилися з місією до Ліберії.

Єханурові відзначив, що зараз склалася ситуація, за якої ООН "досить непогано фінансує" місію українських Збройних сил, однак ці кошти перераховуються не до бюджету Міноборони, а до загального фонду Мінфіну, яке не виділяє гроші військовому відомству.

За словами міністра, прем'єр Юлія Тимошенко знає про цю проблему і вже порадила шукати гроші на миротворців у структурі Міноборони.

Нагадаємо, до Верховної ради вже внесено проект постанови про звільнення Єханурова з посади міністра оборони.

Відставку міністра ініціювала прем'єр Тимошенко. Це відбулося після доповіді голови Контрольно-ревізійного управління Миколи Сивульського, згідно з яким КРУ виявила факти корупції та зловживань у діяльності Міноборони. Зокрема, працівники міністерства звинувачуються у зловживаннях при закупівлі продуктів і паливно-мастильних матеріалів для потреб військових, а також у земельних махінаціях.

Доповідь про корупцію в Міноборони призвела до публічного скандалу між Єхануровим і Тимошенко. Міністр перебив доповідь про зловживання в його відомстві та назвав її "спектаклем", а прем'єр пообіцяла відправити Єханурова до Генпрокуратури.

Пізніше міністр оборони спростував усі звинувачення, висловлені на його адресу.

Читайте також:

Єхануров: незабаром мене проклинатимуть дуже багато людей

Єхануров пригрозив тим, хто звинуватив його в корупції, зустріччю "десь на вулиці"

Тимошенко і Єхануров публічно посварилися прямо на засіданні уряду

Тимошенко знайшла в своєму уряді страшні корупцію та зловживання

ВідеоЄхануров доводить, що не корупціонер

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: