Єхануров пригрозив тим, хто звинуватив його в корупції, зустріччю "десь на вулиці"

Міністр оборони стверджує, що на нього "наїхали" і у відставку не збирається.

Міністр оборони Юрій Єхануров наполягає, щоб матеріали про всі порушення в господарській діяльності Міністерства оборони, виявлені Головним контрольно-ревізійним управлінням, були передані до Генеральної прокуратури.

Про це він заявив сьогодні на засіданні Кабінету міністрів.

Єхануров вважає, що оприлюднення прем`єром Юлією Тимошенко результатів перевірки КРУ і акцентування на них особливої уваги пов`язане з наближенням виборчої кампанії з виборів президента.

Він наголосив, що тема порушень в госпдіяльності Міністерства оборони стала порушуватися з певною періодичністю. При цьому, за словами міністра, у деяких випадках дійсно є підстави для проведення ретельнішої перевірки і розслідування виявлених фактів, а в деяких випадках звинувачення є безпідставними.

"Ну, одну і ту саму пустушку тягнути… Ну я розумію, що треба зібрати якусь кількість матеріалу – його й подали. Таким чином, у багатьох співробітників є бажання так оцінити, знаєте, що це наїзд. Юлія Володимирівна, ви сказали, що потрібно бути коректними – я говорю коректно. Спасибі за перевірку, вона дасть нам можливість виявити багато недоліків, які у нас є. Ми це зробимо. Прохання передати все до прокуратури з тим, щоб потім ті, хто перевіряв, - адже поле життя довге, - так щоб хоча б в очі подивитися тим людям, коли вони підуть з урядових структур, і коли ми зустрічатимемося як звичайні громадяни, десь на вулиці. Таким чином, вина Міністерства оборони полягає у тому, що це передвиборчий період, шановні друзі, і нікуди від цього не подітися. І команда, яка дана щодо накату, вона йде… Я ніколи своїх попередників не обливав брудом – я намагався мовчати", - сказав Єхануров.

Після засідання уряду Єхануров повідомив журналістам, що має намір обговорити цю тему з президентом Віктором Ющенком і "дати йому роз'яснення".

Нагадаємо, сьогодні, 20 травня, на засіданні уряду були оприлюднені результати перевірки ГоловКРУ господарської діяльності Міністерства оборони. Зокрема, було заявлено про виявлення масштабних порушень у земельній сфері, про корупцію в Міністерстві оборони під час організації харчування солдатів і закупівлі палива для військової техніки.

Після цього Тимошенко попросила Верховну раду і МВС створити спеціальну слідчу групу за фактами корупції в Міноборони, а також запропонувала президенту відправити Єханурова у відставку.

Читайте також:

Єханурова відправляють у відставку за корупцію

Тимошенко знайшла в своєму уряді страшні корупцію та зловживання

Міноборони годувало українську армію за завищеними цінами

Тимошенко звинуватила Міноборони у земельних махінаціях

ВідеоЄхануров про звинувачення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: