Єхануров розкаже НАТО, як в Україні все погано

Під час неформального засідання комісії Україна-НАТО міністр оборони України Юрій Єхануров розповість про важкі часи для української армії.

Українська військова делегація на чолі з міністром оборони Юрієм Єхануровим відбула до Кракова, де візьме участь у неформальному засіданні комісії Україна-НАТО в рамках неформальної зустрічі міністрів оборони країн-членів НАТО.

Після завершенні засідання Єхануров планує також провести робочу зустріч з міністром оборони Литви Расою Юкнявічене.

Напередодні Єхануров зазначив, що Кракові у нього буде дуже важка розмова із колегами з країн НАТО.

“Я повинен роз’яснити, що у нас відбувається, чому ми не можемо виконувати усі зобов’язання перед партнерами по Альянсу”, – сказав Єхануров, констатуючи незадовільний рівень фінансування збройних сил, передбачений держбюджетом на 2009 рік.

Як повідомили в Управлінні прес-служби Міністерства оборони, до складу української військової делегації увійшли директор Департаменту військової політики та стратегічного планування Міноборони Віктор Корендович та директор Департаменту НАТО Міністерства закордонних справ України Михайло Оснач.

У Кракові до складу української військової делегації приєднаються глава місії України при НАТО, посол Ігор Сагач та його заступник з оборонних питань генерал армії Володимир Шкідченко.

Перед початком неформального засідання комісії Україна-НАТО заплановані робочі зустрічі Єханурова з міністром національної оборони Польщі Богданом Кліхом та міністром оборони Грузії Василом Сахарулідзе.

У ході засідання, на якому делегацію Альянсу очолюватиме генеральний секретар НАТО Яап де Хооп Схеффер, обговорюватимуться питання ходу проведення оборонних реформ в Україні в умовах обмеженого ресурсного і фінансового забезпечення, а також питання щодо річної національної програми України-НАТО.
 

Читайте також:

НАТО обіцяє розширюватися так, щоб не злити Росію

Британія запропонувала створити при НАТО постійні збройні сили

НАТО називає неприйнятним розміщення баз РФ в Абхазії і Південній Осетії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: