Єхануров: в НАТО розчаровані Україною

Міністр оборони зазначив, що українським політикам слід навчитися працювати, беручи приклад з НАТО.

Міністр оборони Юрій Єхануров заявив, що українським політикам варто навчитися працювати, як у НАТО. Міністр, зокрема, порівняв принципи роботи офіційних посадових осіб в межах міжнародної організації зі станом відносин в середовищі української політичної еліти.

"Вони (представники держав НАТО) є дуже дисциплінованими, організованими і вже давно навчилися працювати в рамках визначеного порядку денного. На такому рівні нікого не хвилює особиста точка зору тієї або іншої посадової особи", - сказав він.

"Найголовнішою тут є офіційна позиція держави. Тому немає ніяких імпровізацій", - зазначив Єхануров і додав, що в НАТО існує чітка, відпрацьована цивілізована модель відносин.

"Адже це є досить складні відносини, коли рішення ухвалюються консенсусом – стовідсотковою підтримкою усіх сторін. А для того, щоб досягти консенсусу, необхідно провести важку роботу", - зазначив міністр.

За словами Єханурова, "нашим політикам потрібно навчитися такій важкій, непомітній для публіки роботі, для того, щоб потім вийти із спільною точною зору".

"Скажу прямо, представники НАТО є людьми чемними, вони нам не говорять про це, але помітне розчарування наших партнерів з Альянсу, що в Україні таким неналежним чином ставляться до питань безпеки", - зауважив Єхануров з огляду на критичний стан фінансування потреб національної безпеки і оборони в Україні.

У зв’язку з цим міністр повідомив, що сьогодні відбувається скорочення фінансування збройних сил в переважній більшості європейських країн.

"У багатьох країнах Європи здійснюється секвестр бюджету. Але, для порівняння, одна тема, коли здійснюється певне зменшення фінансування з рівня 9 мільярдів доларів польської армії, а ми усього маємо один мільярд. Ось і різниця", - підсумував Єхануров.

Читайте також:

Єхануров обіцяє не відправляти солдатів до Афганістану

Українська армія стане контрактною через сім років

Єхануров розкаже НАТО, як в Україні все погано
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: