Єхануров вбачає в угоді небезпеку для країни

Один із непідписантів коаліційної угоди з БЮТ Юрій Єхануров вбачає в певних пунктах цієї угоди небезпеку.

"Блок "Наша Україна – Народна Самооборона" взяв на себе зобов’язання створити коаліцію з БЮТ. Підкреслюю: створити коаліцію. А не взяти до виконання програму Блоку Тимошенко", - зазначив член блоку НУ-НС, перший заступник голови партії "Наша Україна" Юрій Єхануров, повідомляє офіційний сайт блоку.

Юрій Єхануров
УНІАН
Юрій Єхануров не бажає виконувати передвиборчу програму БЮТ
"Ми не будемо відступати від своїх попередніх заяв. Але настав час втілювати їх в життя. І робити це треба відповідально", - підкреслив він.

Він нагадав, що, по-перше, блок утворюють дві сили і кожна з них має право наполягати на принципових для неї моментах. "По-друге, ми маємо два тексти щодо співпраці з БЮТ. Один був підписаний до виборів. Другий парафований після виборів. Вони мають суттєві відмінності. В другому тексті з’явилися положення з передвиборної Програми БЮТ, які є небезпечними для країни. Це стосується, зокрема, положень про повернення боргів Ощадбанку за два роки, про скасування призову та податку на додану вартість", - зауважив Єхануров.

"Тези про повернення боргів Ощадбанку запропонували БЮТ політтехнологи, а не професійні економісти, - переконаний перший заступник голови партії "Наша Україна". - Так само, як і положення про скасування ПДВ, негайний перехід на професійну армію та інші. Можливо, це додало голосів БЮТ. Але, натомість, поставило під питання професійну репутацію його лідерів".

Як стверджує Єхануров, перші зауваження до угоди були ним підготовані ще 30 жовтня і направлені до робочої групи з доопрацювання проекту угоди, але той результат, який він разом з іншими членами фракції отримав 23 листопада його не влаштовує.

"В ньому враховані лише два зауваження — щодо армії та виборчого бар’єру, - підкреслив він".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: