Єхануров вибачився, що проголосував за Тимошенко

Єхануров звинуватив прем'єра у брехні та пояснив, навіщо він судиться за повернення на посаду міністра оборони.

Перший заступник глави Секретаріату президента Юрій Єхануров хоче оскаржити в суді своє звільнення з посади міністра оборони не заради поновлення на посаді, а заради відновлення іміджу Збройних сил. Політик також вибачився, що проголосував за кандидатуру Юлії Тимошенко на посаду прем'єра.

"Питання не стільки в бажанні аби чого. Коли людину облили брудом, оббрехали, то я повинен був захищати свою честь. Суд першої інстанції виніс своє рішення і сказав, що це було політичне звільнення", - пояснив Єхануров.

"Але ж тоді Тимошенко оббрехала не тільки мене, вона оббрехала ЗСУ. Вона говорила про отруєння, вона розповідала різні казки. Це все доказано, що цього не було, що все це брехня. І тому мені треба це, як кажуть, довести до логічного завершення", - відзначив екс-урядовець.

На зауваження, що про порушення й корупцію в діяльності Міноборони говорила не тільки прем’єр, а й голова парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони, Єхануров сказав: "Я думаю, там трошки інша тема. У того товариша, коли не він на господарстві, то все погано. Я не хотів би коментувати".

На уточнююче запитання, чи все ж таки він прагне повернути міністерську посаду через суд суто номінально, "аби повернути", чи таки хотів би працювати міністром, він сказав: "Справа в тому, що ми добре розуміємо, що вибори президента. Оскільки президент – Верховний Головнокомандувач ЗСУ, він саме подає кандидатуру міністра оборони до парламенту, то, звичайно, після виборів має бути зміна міністра оборони. І небагато часу".

"Зараз дуже важкі часи в ЗСУ. Серце болить від того, що там відбувається. Потрібні досвідчені люди, які змогли б зараз якось довести цю ситуацію", - також пояснив Єхануров.

Він звернув увагу на те, що президент Віктор Ющенко "вичерпно" пояснив під час навчань у Криму, чому не подає до парламенту кандидатуру міністра оборони.

"Він сказав, що він дає можливість мені виправитися перед громадськістю. В принципі я це вже зробив. І в нас була така відверта, пряма розмова з президентом. І він дав мені ще час для роботи. Суди працюють так, як і належить…", - зазначив Єхануров.

Екс-міністр оборони також впевнений, що зараз у армії "обстановка моральна ще погана". "Були великі заявки, наприклад, про контрактну армію, були обіцянки, що, наприклад, у сфері зв’язку буде вкладено 2 мільярди гривень разово, потім по мільярду щороку, щоби перейти на цифру. Але, на жаль, всі ці обіцянки не були виконані, тому армійський бюджет складний. Звичайно, прикро", - пояснив він.

Однак своєї вини в цьому Єхануров не бачить. "Я бачу свою вину в тому, що я проголосував за Тимошенко. Саме завдяки тому вона стала прем’єр-міністром. Це була моя помилка. І я вибачаюся перед українським народом", - додав Єхануров.

Нагадаємо, Юрій Єхануров оскаржив своє звільнення з посади керівника Міноборони в суді.

Єханурова було звільнено з посади 5 червня. Підставою для відставки стали результати перевірки діяльності Міноборони Головним Контрольно-ревізійним управлінням.

За результатами перевірки КРУ та Тимошенко звинуватили керівництво Міноборони у корупції, махінаціях з харчуванням військовослужбовців та незаконному відчуженні земель. Через кілька місяців Єхануров заявив, що довів у судовому порядку безґрунтовність звинувачень на його адресу.

Читайте також:

БЮТ: Єхануров незаконно працює в Секретаріаті Ющенка

Єхануров програв суд за крісло міністра оборони

Єхануров поскаржився журналістам на низьку зарплату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: