Єхануров: Ющенко переміг!

Так екс-прем'єр прокоментував заяву прем'єра Віктора Януковича стосовно скасування недоторканності посадових осіб.

Юрій Єхануров
УНІАН
Єхануров побачив трансформації у стратегії Партії регіонів.
Начальник передвиборчого штабу блоку "Наша Україна-Народна самооборона" в Дніпропетровській області, колишній прем'єр-міністр України Юрій Єхануров вважає, що зроблена 15 серпня заява прем’єра Віктора Януковича про необхідність скасування ще до виборів депутатської недоторканності є перемогою президента Віктора Ющенка.
 
Таку думку Єхануров висловив сьогодні на прес-конференції у Дніпропетровську. 

За його словами, президент раніше неодноразово наголошував на необхідності скасування недоторканності народних депутатів. "Вони (Партія регіонів) погодилися, нагнули голови перед президентом України", - зазначив Єхануров.
 
Він також вважає, що вчорашня заява Януковича була заздалегідь продуманою. "Для такого рівня політичного діяча будь-яка імпровізація повинна бути ретельно підготовленою та багато разів відрепетируваною", - наголосив екс-прем'єр.
 
Єхануров вважає, що трансформації в стратегії і тактиці Партії регіонів та її лідерів відбулися протягом останнього місяця.

Нагадаємо, із ініціативою проведення позачергової сесії Верховної ради для скасування недоторканності й пільг усіх посадових осіб України 15 серпня виступив прем'єр-міністр України Віктор Янукович. 

Пізніше його підтримав лідер КПУ Петро Симоненко.
 
Натомість, представники БЮТ і блоку "Наша Україна - Народна самооборона" виступили з жорсткою критикою заяв голови уряду, звинувативши його, зокрема, в піарі та неправдивих обіцянках. 

Впевненість у тому, що недоторканність високопосадовців не можна скасувати до парламентських виборів 30 вересня, висловили й представники Секретаріату президента України. Разом з тим, міністр юстиції Олександр Лавринович заявив про те, що для скасування пільг та недоторканності потрібно 2-3 місяці. 

Спікер Верховної ради України п'ятого скликання Олександр Мороз, у свою чергу, наголосив, що для скасування недоторканності та пільг необхідно провести позачергову сесію ВР.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: