Єхануров: Закон про Кабмін викличе проблеми

Юрій Єхануров прогнозує, що при ухваленні коаліцією закону про Кабінет міністрів можуть виникнути складнощі.

"Ми домовилися, але я думаю, що якісь проблеми будуть, звичайно", - сказав депутат в інтерв'ю "5-му каналові". При цьому він спрогнозував, що дискусії навколо законопроекту про уряд виникнуть у ході процедури другого його читання.

Водночас, депутат вважає, що нова редакція закону не буде збігатися з тією, що діяла до 2006 року. "Не думаю, що (закон) буде в такому вигляді (як у часи першого прем'єрства Юлії Тимошенко), оскільки з тих пір все-таки змінилася Конституція", - сказав він.

Юрій Єхануров
УНІАН
Юрій Єхануров наголошує на складності ухвалення ряду першочергових законопроектів.
Єхануров вказує на нереальність ухвалення закону про Кабмін та інших законів, які коаліція визначила першочерговими, до голосування за Тимошенко на посаду голови уряду. З його слів, це процедурне питання, тому що всі ці законопроекти повинні пройти розгляд у комітетах, а потім перше й друге читання. "Так що будемо голосувати за прем'єра, з усіма ризиками із законами в майбутньому", - говорить депутат.

Екс-прем’єр також зауважив, що між НУ-НС і блоком Юлії Тимошенко є певні домовленості щодо першочергових проектів.

Юрій Єхануров упевнений, що ухвалити державний бюджет на 2008 рік до кінця 2007 року можливо.

При цьому він припустив, що навряд чи міністр фінансів нового Кабінету міністрів погодиться із проектом держбюджету, підготовленим попереднім урядом, тим більше що за цей час встигли змінитися і його складові, зокрема ціна на газ.

Водночас депутат прогнозує труднощі при підготовці проекту. "Серйозним викликом буде бюджет наступного року, і цей бюджет буде дуже важко нам даватися, нам треба буде грамотно його написати", - сказав Єхануров.

Серед труднощів бюджету він назвав фінансування реформи місцевого самоврядування й соціальних пільг.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: