Єхануров зізнався у нев'янучій "любові" до Тимошенко

Міністр оборони Юрій Єхануров пригадав усі образи, яких за багато років йому завдала чинна прем'єрка Юлія Тимошенко.

Міністр оборони Юрій Єхануров в черговий раз спростував звинувачення, висунуті проти нього прем'єром Юлією Тимошенко.

Він наголосив, що "у тих, хто отримав завдання накопати на мене компромат, опинилося дуже мало часу для ретельного вивчення питання. Ось вони і сплохували".

"У нас же "любов" з Юлією Володимирівною багаторічна, нев'януча", - заявив Єхануров.

Міністр вважає, що ця "любов" виникла ще в 2004 році, кои він виступив категорично проти входження її сили до складу команди Віктора Ющенко.

"Проте тоді мене, Романа Безсмертного і Давида Жванію усунули від керівництва кампанією. А чого варте моє призначення на посаду прем'єр-міністра, коли Юлія Тимошенко обдзвонювала депутатів з проханням не голосувати за мою кандидатуру!", - згадав Єхануров.

Він також зазначив, що відчув наближення скандалу з 19 грудня 2007 року - моменту голосування в парламенті за його кандидатуру на посаду міністра.

"Пам'ятаєте, як вона (Тимошенко) представляла всіх міністрів? Назвала всіх, окрім мене. І лише після того, як Турчинов їй щось сказав, вона додала: ну так, і ще міністра оборони президент прислав. Прошу залучити до складу уряди", - сказав Єхануров.

Нагадаємо, глава уряду Юлія Тимошенко ініціювала відставку Юрія Єханурова після доповіді голови Контрольно-ревізійного управління, згідно з яким КРУ виявила факти корупції та зловживань в оборонному відомстві.

Ця доповідь призвела до публічного скандалу між Єхануровим і Тимошенко. Міністр перебив доповідь про зловживання в його відомстві та назвав її "спектаклем", а прем'єр пообіцяла відправити Єханурова до Генпрокуратури. Вона вже подала до парламенту проект постанови про його звільнення.

Читайте також:

Тимошенко пообіцяла судити Єханурова за корупцію

Єхануров поскаржився Ющенку на Тимошенко та відсутність грошей

Єхануров: незабаром мене проклинатимуть дуже багато людей

Тимошенко і Єхануров публічно посварилися прямо на засіданні уряду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: