Єханурову не вистачає генералів

Єхануров нарахував 31 вакантну генеральську посаду в українській армії.

В Україні один з найнижчих показників кількості генералів серед армій європейських країн, заявив міністр оборони Юрій Єхануров. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони у вівторок.

"На сьогодні в Збройних силах України - 88 генералів, а в цілому по Міністерству оборони - 134 генерали", - сказав Єхануров. Він відзначив, що в цілому за штатним розкладом в Збройних силах і Міноборони 165 генеральських посад, тобто 31 генеральська посада - вакантна.

Єхануров переконаний, що генералів, які обіймають посади начальників кафедр і викладачів Національної академії оборони України, необхідно вивести в іншу категорію і рахувати окремо.

Нагадаємо, у лютому в Україні розгорівся скандал навколо звільнень військових високопосадовців і грошей, які вони отримували після звільнення.

Прем'єр Юлія Тимошенко  заявила про факти отримання звільненим у запас генералом матеріальної допомоги в розмірі 500 мільйонів гривень.

У відповідь на це Єхануров заявив, що генерал, який при виході на пенсію отримав півмільйона, не мав відношення до Збройних сил. За словами міністра, він був генерал-майором юстиції та домігся отримання грошей від Міноборони через суд.

В той же час, військові пенсіонери великих грошей, за словами Єханурова, не отримують.

Читайте також:

Єхануров пояснив Тимошенко, звідки у генерала півмільйона
Єхануров обіцяє не відправляти солдатів до Афганістану
Українська армія стане контрактною через сім років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: