Єнакієве готується зустрічати Януковича: на ремонт доріг виділено мільйони

Янукович відвідає рідне місто на 90-ліття з дня народження льотчика Георгія Берегового. В Єнакієвому в авральному порядку починають готуватись до приїзду глави держави.

До приїзду президента Віктора Януковича на його батьківщині в Єнакієвому відремонтують дороги більше ніж 13 мільйонів гривень. Про це повідомляє портал державних закупівель.

Так служба автомобільних доріг у Донецькій області провела закупівлі на поточний ремонт доріг загального користування, що проходять по території міст Донецької області: лот 1 - а/д Донецьк-Харцизськ-Амвросіївка-КПП "Успенка", км 2+860 - 8+760, що проходить по території м.Донецьк; лот 2 - а/д Горлівка-Єнакієве, км 7+400 - 14+950, що проходить по території м.Єнакієве.

Торги завершені з визначенням переможця КП "Шляхове ремонтно-будівельне управління", яке отримає 699 999.63 грн. за роботу. Ще одним переможцем стало Єнакієвське підрядне спеціалізоване дорожнє ремонтно-будівельне управління ВАТ "Облдоррембуд". Ціна угоди 640 977.67 грн.

Управління житлово-комунального господарства Єнакієвської міськради Донецької області замовило послуги з поточного ремонту доріг у місті.

Роботи виконає Єнакієвське підрядне спеціалізоване дорожнє ремонтно-будівельне управління ВАТ "Облдоррембуд", яке отримає за це два транші 998 388.3 грн. і 998527.92 грн.

Крім того більше 10 мільйонів буде витрачено на ремонт двох вулиць – проспекта Берегового та проспекту Металургів – які мають відремонтувати до 15 квітня.

Роботи виконають ТОВ "Донтехнобуд на попередню суму угоди 8 050 000 грн та ТОВ "Дон асфальтобетон" на суму 2 100 000 грн.

Як відомо, 15 квітня відзначатимуть 90-ліття з дня народження льотчика Георгія Берегового. Янукович обіцяв землякам приїхати на це святкування.

Читайте також:

Губернатор Донеччини впевнений, що народ безбідно живе на 2,5 тис. грн

Депутати подарували батьківщині Януковича списані тролейбуси

Шахтарі пригрозили затопити батьківщину Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: